دارالترجمه عربی - دارالترجمه رسمی درسا
Arabic Translation Office

دارالترجمه عربی

عربی امروزه به‌عنوان زبان قرآن یا کتاب مقدس خداوند در دین اسلام و همچنین به‌عنوان یک زبان دینی همه مسلمان جهان شناخته شده است. طبق آخرین آمار، زبان عربی امروزه با بیش از 500 میلیون گویشور در جهان به‌عنوان یکی از زبان‌های پرمخاطب شناخته شده است. خدمات ترجمه عربی در دارالترجمه عربی درسا توسط مترجم بومی و عرب‌زبان انجام خواهد شد. شما می‌توانید برای ترجمه متون عربی به هر زبانی درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

دارالترجمه رسمی عربی

دارالترجمه رسمی عربی درسا با دارابودن بیش از 30 مترجم عربی هم به‌صورت تخصصی و چندین مترجم رسمی و تأیید شده می‌توانید ترجمه زبان عربی را از زبان مبدأ به زبان مقصد انجام دهد. ما در دارالترجمه عربی قادریم جهت سهولت در خدمات در کمترین زمان ممکن با قید فوریت یک ترجمه با کیفیت و بومی را برای مشتریان عزیز انجام دهیم.

همان‌طور که ذکر شد در تیم ترجمه عربی ما با استفاده از زبان‌شناسان معتبر و بومی زبان راه‌حل‌های تخصصی زیادی برای متون و اسناد ارائه می‌شوند. ما در دارالترجمه رسمی عربی با انواع قراردادها، مدارک و محتواهای تخصصی روبرو شده‌ایم و طی سال‌ها تجربه توانسته‌ایم در زبان عربی به‌عنوان یکی از سایت‌های پیشتاز در ترجمه بیش از 60 زبان و گویش باشیم.

ترجمه عربی به فارسی و سایر زبان‌ها

ترجمه عربی به فارسی در دارالترجمه عربی درسا با استفاده از مترجمین عرب‌زبان و به‌اصطلاح مترجم بومی عربی انجام خواهد شد. ما با دارابودن کارشناسان ارزیاب و کنترل کیفی متون شما را پس از ترجمه توسط مترجم عربی دریافت کرده و از لحاظ خطاهای نگارشی و کنترل کیفی به‌صورت کاملاً رایگان بررسی می‌کنیم.

باتوجه‌به نیاز مشتریان این خدمات در سطوح و لول بندی های مختلفی انجام می‌گردد. اگر به دنبال ترجمه تخصصی زبان عربی می‌باشید. این خدمات از زبان مبدأ به زبان مقصد انجام می‌گردد. ما قادریم در تمامی رشته‌های تخصصی دانشگاهی یک ترجمه دقیق و با کیفیت را انجام دهیم.

در ترجمه عربی به فارسی این خدمات بر اصل مشتری‌مداری استوار است. ما در دارالترجمه عربی با تجربه بیش از 15 سال به‌عنوان یکی از پرسابقه‌ترین سایت برای ترجمه زبان در کشور عزیزمان ایران فعالیت داشته‌ایم. دامنه ترجمه ما هم به‌صورت ترجمه رسمی، ترجمه تخصصی، ترجمه شفاهی و سایر خدمات خواهد بود.

دارالترجمه عربی

قیمت دارالترجمه عربی

همواره دو فاکتور مهم زمان و هزینه برای مشتریان عزیز در هر زبانی اهمیت دارد. در زبان عربی نیز مسئله قیمت بسیار مهم است. لازم به ذکر است قیمت دارالترجمه عربی در زمینه ترجمه‌های رسمی همگی با نرخ ثابت و به‌روز بوده که به مشتریان عزیز اعلام خواهد شد. اما در ترجمه‌های که به‌عنوان تخصصی نام‌برده می‌شود.

به دلیل اینکه ممکن است متون و یا مقالات شما دارای حجم‌های مختلفی باشند. به همین دلیل اعلام نرخ قیمتی برای ترجمه عربی متفاوت خواهد بود. اما دارالترجمه رسمی درسا همواره در تلاش بوده تا قیمت دارالترجمه عربی خود را برای ارائه خدمات ارزان، مناسب و با کیفیت نگه دارد.

درصورتی‌که می‌خواهید از خدمات ترجمه عربی به سایر زبان‌ها در تیم ما استفاده نمایید می‌توانید متون و یا محتوای خود را به یکی از سه روش برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا اعلام هزینه و زمان دقیق در کمتر از چند ساعت به شما انجام شود.

سفارش ترجمه عربی

همان‌طور که ذکر شد نحوه سفارش ترجمه عربی به 3 روش ثبت سفارش در سایت از راه دور، ارسال درخواست به‌صورت 24 ساعته از طریق چت آنلاین و همچنین تماس تلفنی با کارشناسان در ساعت اداری سفارش ترجمه عربی انجام می‌شود.

در دارالترجمه عربی چه خدماتی ارائه خواهد شد؟

در تیم عربی ما به‌طورکلی خدمات بر سه‌پایه رسمی، تخصصی و شفاهی استوار است. اجازه دهید قدری بیشتر توضیح دهیم. ما در دارالترجمه عربی درسا خدمات ترجمه رسمی عربی، ترجمه تخصصی متون عربی و ترجمه هم‌زمان عربی را توسط مترجمین نخبه و با تجربه به سایر زبان‌ها انجام خواهیم داد.

ترجمه رسمی عربی

این خدمات همان‌طور که از نام آن برمی‌آید به‌صورت کاملاً رسمی و به همراه تأییدات قانونی انجام می‌شود. ما با استفاده از مترجم رسمی عربی و قسم‌خورده و با تجربه قادریم ترجمه اسناد و مدارک هویتی شما را برای کارهایی مانند مهاجرت، اقامت و حتی انجام قراردادهای رسمی قبول نماییم.

به‌طورکلی خدمات ترجمه رسمی زبان عربی برای همه مدارک و قراردادهای قانونی قابل انجام است. یکی مترجم رسمی عربی موظف است برای ترجمه مدارک مانند ترجمه شناسنامه، طبق قانون مدارک رو رویت نموده و سپس اقدام به ترجمه رسمی نمایید. پس از فرایند ترجمه مهر مترجم رسمی عربی بر روی برگه زده می‌شود و برای انجام فرایندهای تأییدات قانونی این کار لازم‌الاجرا خواهد بود.

ترجمه تخصصی عربی

وقتی صحبت از متون تخصصی می‌شود به این معنا است اگر نیاز به ترجمه رشته‌های دانشگاهی و یا مقالات علمی و یا حتی کتاب‌های عربی را دارید به این نوع از ترجمه‌ها که توسط مترجم تخصصی و بومی زبان عربی انجام می‌شود را ترجمه‌ تخصصی عربی می‌نماییم. این ترجمه‌ها باتوجه‌به حجم مطالب زمان و قیمت متفاوتی خواهند داشت. ما در دارالترجمه عربی قادریم انواع متون، مقاله و محتوای علمی و تخصص شما را با استفاده از مترجم همان رشته و حوزه تخصصی ترجمه نماییم.

مثلاً اگر نیاز به ترجمه پزشکی دارید ما با استفاده مترجم تخصصی که در رشته پزشکی تحصیل‌کرده است این خدمات را به‌صورت شفاف و تخصصی انجام خواهیم داد.

ترجمه شفاهی عربی

برخی از افراد کلمه ترجمه شفاهی را به‌نوعی همان ترجمه هم‌زمان می‌گویند. این خدمات زمانی به کار شما می‌آید که توسط مترجم شفاهی و نخبه به‌صورت هم‌زمان در برخی همایش‌ها، قراردادهای تجاری و یا حتی نمایشگاه‌های بین‌المللی نیاز به مترجم هم‌زمان و حضوری داشته باشید.

چه مدارکی در دارالترجمه رسمی عربی ترجمه می‌شود؟

در دسته خدمات ترجمه‌های معتبر و رسمی در دارالترجمه رسمی درسا تمامی مدارک شما اعم از مدارک هویتی، شغلی و یا تحصیلی برای ارائه به سفارت عربی توسط مترجم قسم‌خورده ترجمه‌شده و در صورت لزوم تاییدات کامل قانونی نیز اخذ خواهد شد. معمولاً بیشترین مدارکی که توسط متقاضیان جهت اخذ ویزا و یا ارائه به سفارت کشور مقصد درخواست می‌شود شامل مدارک ذیل خواهد بود.

 • ترجمه شناسنامه به عربی
 • ترجمه دانشنامه به زبان عربی
 • ترجمه سند ازدواج به عربی
 • ترجمه انواع قرارداد و وکالت‌نامه‌های رسمی به عربی

این موارد تنها به‌عنوان نمونه‌های موفق و خدمات شاخصی است که در دارالترجمه رسمی عربی درسا توسط مترجم رسمی عربی انجام خواهد شد.

استخدام مترجم عربی در دارالترجمه عربی

استخدام مترجم عربی در دارالترجمه عربی

استخدام مترجم عربی در دارالترجمه درسا

دارالترجمه رسمی درسا به‌عنوان یک رابط بین مترجمین و متقاضیان می‌باشد. لازم به ذکر است ما به‌عنوان یک سایت رسمی با در اختیار داشتن چندین مترجمان تخصصی و رسمی قادریم به درخواست‌های مختلف جامعه عمل بپوشانیم. لازم به ذکر است اگر به‌عنوان مترجم عربی قصد همکاری با تیم درسا را دارید می‌توانید به‌صورت دور کار و کار در منزل کار خود را آغاز نمایید. استخدام در دارالترجمه عربی برای مترجمینی که فرصت کار حضوری ندارند بسیار فرصت خوبی برای درآمدزایی خواهد بود. جهت آغاز همکاری با شماره درج‌شده در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

ترجمه فوری عربی

زمانی که صحبت از ترجمه‌های فوری می‌شود این بدان معنا است که ممکن است بنا به نیاز مشتریان قید فوریت لحاظ گردد. ترجمه فوری معمولاً مختص انواع خدمات ترجمه‌های تخصصی خواهد بود. مثلاً اگر نیاز داشته باشید یک رمان تخصصی را که چیزی حدود 40 صفحه می‌باشد ترجمه نمایید معمولاً یک‌زمان عادی و یک‌زمان فوری به مشتریان اعلام خواهد شد. در بهترین حالت مترجمان حرفه‌ای ما می‌توانند در روز حدود 4000 کلمه را ترجمه کرده و ویراستاری تخصصی نیز نمایند.

ترجمه بومی در دارالترجمه عربی

وقتی صحبت از ترجمه‌های بومی به میان می‌آید منظور همان ترجمه‌ای که منطبق بافرهنگ جامعه مقصد توسط مترجم به‌صورت کاملاً تخصصی و نیتیو انجام خواهد شد. در جهان بسیاری از کشورها به زبان عربی صحبت می‌کنند حتی در برخی مناطق آفریقا و خاورمیانه؛ اما به دلیل تفاوت در گویش‌ها بایستی ترجمه بومی انجام داد. درصورتی‌که نیاز به ترجمه بومی دارید این خدمات با بالاترین کیفیت به شما ارائه می‌گردد.

دارالترجمه عربی در تهران و سایر شهرها

برخی از افراد به دنبال بهترین دارالترجمه عربی در تهران می‌باشند. لازم به ذکر است دفتر مرکزی ما در تهران واقع شده است. درصورتی‌که می‌توانید برای انجام خدمات به دفتر دارالترجمه عربی ما در تهران مراجعه کنید. می‌توانید از طریق آدرس‌های درج شده در انتهای سایت و یا بخش تماس با ما اقدام نمایید. اما اگر در خارج از شهر تهران و مناطق دوری هستید نگران نباشید. سایت دارالترجمه عربی درسا امکانی برای شما عزیزان فعال کرده که می‌توانید از طریق سایت و از راه دور درخواست خود را از بخش ثبت سفارش ترجمه ارسال نموده تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما ارتباط گرفته و راهنمایی کاملی نمایند.

یک نکته بسیار مهم برای تهرانی‌های عزیز این است که دفتر ترجمه رسمی ما با دارابودن خدمات پیک رایگان در تمامی نقاط تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهد بود. به همین دلیل حتی می‌توانید از منزل و یا محل کار خود خدمات پیک رایگان را درخواست نمایید.

ترجمه تضمینی در دارالترجمه عربی

لازم به ذکر است تمامی خدمات ترجمه عربی به‌صورت رسمی و تخصصی در دارالترجمه درسا کاملاً تضمینی بوده و بر اصل مشتری‌مداری استوار است. خدمات ترجمه تضمینی ما از لحظه شروع ترجمه تا انتها و یا حتی زمانی که مشتری نیاز به تغییرات اصلاحی داشت فعال خواهد بود.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه انگلیسی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه روسی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • هلیا اکبری نژاد
  آگوست 21, 2021 2:44 ب.ظ

  سلام ببخشید قیمت ترجمه شناسنامه و سند ملکی را می فرمایید و اینکه چه قدر زمان ترجمه طول میکشه تا انجام بشه؟

  پاسخ
  • دارالترجمه رسمی
   اکتبر 16, 2021 6:39 ب.ظ

   سلام و عرض ادب لطفا برای کسب اطلاع در مورد مدت زمان و هزینه ها با شماره کارشناس ارتباط بگیرید. لازم به ذکر است در ترجمه رسمی طبق نرخ نامه مصوب خواهد بود.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست