دارالترجمه چینی - دارالترجمه رسمی درسا

امروزه زبان چینی در جهان از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. زبان چینی در جهان بیش از یک میلیارد نفر گوینده دارد. زبان چینی را معمولاً بانام زبان ماندارین نیز معرفی می‌کنند. زبان ماندارین به‌عنوان یکی پرمخاطب‌ترین گویش در بین مردم چین و کشور چین شناخته شده است. درصورتی‌که نیاز به ترجمه چینی ماندارین دارید دارالترجمه چینی درسا قادر به انجام درخواست‌های شما است.

دارالترجمه رسمی چینی

دارالترجمه رسمی چینی به‌عنوان دفتر ترجمه رسمی چینی نیز شناخته می‌شود. ما قادریم تمامی گویش‌های زبان چینی را ترجمه نماییم. به‌طورکلی زبان چینی دارای دو گویش مشهور کانتونی و ماندارین بوده که دراین‌بین ماندارین بیشتر از کانتونی خواهان دارد. دارالترجمه رسمی چینی درسا با استفاده مترجم تخصصی و رسمی در زبان چینی قادر است تا متون و محتوای شما را از زبان مبدأ به زبان مقصد ترجمه نماید.

همان‌طور که می‌دانید زبان چینی به‌عنوان یکی از پرکاربردترین زبان‌های جهان خصوصاً در فضای اینترنتی است. زیرا بیش از 20 درصد از مردم سراسر جهان به این زبان صحبت می‌کنند. امروزه زبان چینی تغییریافته چینی سنتی درگذشته است. اما همچنان ساختار دستوری اولیه یکسان خود حفظ کرده‌اند.

ترجمه چینی به فارسی

اهمیت ترجمه چینی به فارسی در متون تخصصی و رسمی بسیار زیاد است. ترجمه دقیق بر مبنای تلفظ صحیح زبان چینی، سیستم آوایی زبان Pinyin، دامنه هجاها و مطالعات دقیق زبان‌شناسی و نکات ظریف زبانی خصوصاً در ترجمه‌های تخصصی از مهم‌ترین خدمات ترجمه چینی به فارسی در دارالترجمه رسمی درسا است.

ترجمه چینی به فارسی و سایر زبان در بیش از 6 زبان و گویش توسط مترجم تخصصی و قسم‌خورده قابل انجام است. بنابراین شما عزیزان می‌توانید تمامی فایل‌ها و اسناد و حتی متون تخصصی خود را به تیم ترجمه چینی درسا بسپارید.

China Office Translation

روند سفارش ترجمه زبان چینی در دارالترجمه رسمی چینی درسا به 3 طریق انجام می‌شود. شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعت و 7 روز هفته از طریق بخش چت آنلاین در گوشه سایت و یا ثبت سفارش ترجمه و یا شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نموده تا در مورد ترجمه زبان چینی مشورت رایگان خود را دریافت نمایید.

قیمت دارالترجمه چینی

نرخ قیمتی برای هر زبانی کاملاً متفاوت است چه به‌صورت رسمی انجام شود و چه به‌صورت تخصصی. اگر به دنبال استعلام دقیق قیمت ترجمه چینی می‌باشید می‌توانید با ما در تماس باشید. لازم به ذکر است قیمت ترجمه رسمی دارای تعرفه یکسان بوده و کاملاً مشهود است اما در ترجمه تخصصی زبان چینی این تعرفه به نسبت کار انجام شده و حجم متون کاملاً متفاوت است.

در دارالترجمه چینی چه خدماتی ارائه می‌شود؟

در دارالترجمه چینی به‌طورکلی خدمات ترجمه رسمی، ترجمه‌های تخصصی و ترجمه شفاهی قابل انجام است. درصورتی‌که نیاز به هرکدام از این خدمات دارید می‌توانید از طریق سایت درخواست خود را برای ما ارسال نماید. اگر بخواهیم به طور خلاصه در مورد جزئیات خدمات ارائه شده توسط دفتر ترجمه چینی درسا را نام ببریم به شرح زیر خواهد بود

ترجمه رسمی چینی

همان گونه که از نام آن کاملاً مشخص است ترجمه رسمی زبان چینی تنها توسط مترجم رسمی چینی و قسم‌خورده انجام می‌شوند. این ترجمه‌ها دارای مهر رسمی و تأییدات کاملاً قانونی خواهند بود. خدمات ترجمه قانونی چینی برای تمامی مدارک و اسناد هویتی و شخصی از جمله شناسنامه، کارت ملی، سند مالکیت، سند ملی و غیره قابل انجام است.

ترجمه تخصصی چینی

خدمات ترجمه‌های تخصصی تنها توسط مترجم تخصصی همان زبان انجام می‌شود. معمولاً مترجم بومی چینی و متخصصی برای این کار گمارده خواهند شد. مثلاً اگر شما نیاز به ترجمه پزشکی داشته باشید ما قادریم ترجمه تخصصی پزشکی را از زبان مبدأ به زبان مقصد را توسط مترجم تخصصی همان رشته انجام دهیم. لازم به ذکر است ترجمه‌تخصصی در تمامی رشته‌های تخصصی و دانشگاهی قابل انجام خواهند بود.

ترجمه شفاهی چینی

خدمات ترجمه شفاهی به زبان چینی توسط مترجم هم‌زمان قابل انجام است. اگر نیاز به مترجم شفاهی دارید و می‌خواهید به‌صورت هم‌زمان گفتار گوینده را به شما منتقل کند ما در دارالترجمه ماندارین درسا این خدمات را به نحو احسن انجام می‌دهیم. لازم به ذکر است این خدمات مناسب قراردادها با شرکای چینی، همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و یا حتی کنفرانس‌های تلفنی خواهد بود.

دارالترجمه چینی در تهران

شما عزیزان اگر به دنبال بهترین دارالترجمه چینی در تهران و یا شهرستان می‌باشید لازم به ذکر است دفتر ترجمه چینی درسا با بیش از 15 سال سابقه در ترجمه زبان ماندارین و کانتونی به‌عنوان بهترین گویش‌های کشور چین در تهران و شهرستان‌ها فعال خواهد بود. اگر نیاز به مراجعه حضوری در دفتر ترجمه رسمی درسا با کد 966 را دارید می‌توانید به آدرس ما در انتهای سایت مراجعه نموده و از خدمات حضوری ما نیز بهره ببرید.

نکته: دارالترجمه چینی درسا با دارابودن خدمات پیک رایگان در تهران آماده ارائه خدمات سریع و قابل‌اطمینان به مشتریان عزیز خواهد بود.

ترجمه حرفه‌ای با کیفیت تضمین شده از دارالترجمه چینی درسا

اگر نیاز به ارسال درخواست ترجمه به‌صورت آنلاین و یا حضوری دارید لازم است بدانید تمامی ترجمه‌های قانونی چینی درسا دارای ضمانت دائم و گارانتی کیفیت بوده که از این بابت خیال مشتریان عزیز آسوده خواهد بود. لازم به ذکر است این خدمات بر روی تمامی زبان‌های رسمی تحت پوشش درسا لازم‌الاجرا است.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه روسی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه ترکی استانبولی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست