دارالترجمه فرانسوی - دارالترجمه رسمی درسا
دارالترجمه فرانسوی

دارالترجمه فرانسوی

زبان فرانسوی به‌عنوان زبان رسمی بیش از 25 کشور جهان بوده که در مجموع حدود 140 میلیون نفر در سراسر جهان به این زبان تکلم می‌کنند. ترجمه زبان فرانسوی به‌عنوان یکی از شش زبان مهم سازمان ملل متحد بوده که از اهمیت بالایی برخوردار است. دارالترجمه فرانسوی درسا با استفاده از مترجم فرانسوی قادر به این خدمات خواهد بود.

دارالترجمه رسمی فرانسوی

خدمات ترجمه زبان فرانسه در دارالترجمه فرانسوی توسط مترجمین بومی در تیم درسا از زبان مبدأ به زبان مقصد قابل انجام است. اگر نیاز به ترجمه محتوای خود به زبان فرانسه و یا از زبان فرانسه می‌باشید بهتر است بدانید ترجمه شما در کشورهایی چون فرانسه، بلژیک، کانادا و کشور سوئیس خواهان زیادی خواهد داشت. ما در ترجمه زبان فرانسوی کیفیت و قیمت را ملاک اصلی قرار می‌دهیم ما قادریم در تیم دارالترجمه رسمی درسا خدمات ترجمه زبان به بیش از 60 گویش را انجام دهیم.

ما با استفاده از مترجمین و زبانشان بومی خود که ترجمه‌های تخصصی و قانونی را با فرآیندهای استراتژیک پشتیبانی می‌کنند این اطمینان را داریم که محتوای شما را با حفظ سبک و لحن به‌درستی به زبان مقصد ترجمه می‌کنند.

ترجمه فرانسوی به فارسی

ترجمه زبان فرانسه به زبان فارسی توسط مترجم دوزبانه و بومی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات در ترجمه‌های تخصصی و قانونی در تیم درسا است. اگر به دنبال ترجمه فرانسوی به فارسی با کیفیت و کاملاً تخصصی و با رعایت نکات ظریف زبانی می‌باشید بد نیست چند نکته را بدانید.

ترجمه‌های فرانسوی به فارسی در زمینه‌های مختلفی قابل انجام خواهند بود. یکی از پیچیده‌ترین ترجمه‌ها مربوط به زبان فرانسه است خصوصاً وقتی‌که الفبای آنها را به زبان فارسی و بالعکس ترجمه می‌کنیم. در دارالترجمه رسمی فرانسوی درسا خصوصاً در زمینه‌های تخصصی از مترجم بومی استفاده می‌شود.

French Translation Agency

قیمت ترجمه فرانسوی

آشنایی با قیمت‌ها و تعرفه‌های ثابت در دارالترجمه فرانسوی برای تمامی خدمات حق مسلم مشتریان عزیز خواهد بود. شما می‌توانید برای ترجمه‌های تخصصی و رسمی تعرفه خود را قبل از هرگونه ارائه خدمات از کارشناسان ما در سایت دارالترجمه درسا استعلام نمایید.

جهت استعلام دقیق قیمت ترجمه فرانسوی به سایر زبان‌ها می‌توانید به 3 روش اقدام نمایید. در روش اول می‌توانید تمامی خدمات خود را به‌صورت آنلاین تنها در کمتر از چند دقیق از طریق بخش ثبت سفارش انجام دهید. شما همچنین می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت در ساعت اداری با کارشناسان حضوری ما در دفتر ترجمه فرانسوی در تماس باشید. لازم به ذکر است بخش چت آنلاین نیز به‌صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهد بود.

در دارالترجمه فرانسوی چه خدماتی ارائه می‌گردد

به‌طورکلی خدمات ارائه شده ترجمه زبان در دارالترجمه رسمی درسا به چند شکل خواهد بود. این خدمات هم به‌صورت تخصصی، رسمی یا قانونی و هم به‌صورت شفاهی نیز قابل انجام است. کاربرد هرکدام از خدمات ارائه شده در تیم فرانسوی ما کاملاً متفاوت است که به‌صورت خلاصه آنها را شرح خواهیم داد.

ترجمه رسمی فرانسوی

خدمات ارائه شده در این بخش تنها توسط مترجم قسم‌خورده‌ای انجام می‌شود که به زبان فرانسوی کاملاً واقف است و از طرفی توسط نهاد مربوطه در کشور موردنظر مورد تأیید بوده و دارای مهر رسمی و قانونی خواهد بود. مترجم رسمی فرانسوی پس از ترجمه رسمی مدارک شما از جمله ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و یا قراردادهای تجاری با استفاده از مهر خود آن را تأیید می‌کند. پس از اخذ تأییدیه روند قانونی شدن این ترجمه توسط تیم ما در کمترین زمان ممکن قابل انجام است.

ترجمه تخصصی فرانسوی

این ترجمه نیز به‌صورت تخصصی برای متون و یا مقالات علمی قابل انجام است. مثلاً اگر نیاز به ترجمه کتاب دارید این خدمات به‌عنوان خدمات فنی و تخصصی در زبان موردنظر توسط مترجم بومی و تخصصی نخبه انجام می‌شود. تمامی خدمات ترجمه‌ تخصصی در تیم ما در تمامی رشته‌های دانشگاهی موردنظر از زبان مبدأ به مقصد قابل انجام است.

ترجمه شفاهی فرانسوی

اگر نیاز به مترجم شفاهی و هم‌زمان در همایش، قراردادها و یا مکاتبات رسمی با شرکای فرانسوی خود دارید و می‌خواهید به‌صورت حضوری از مترجم هم‌زمان استفاده نمایید این خدمات به بهترین شکل و با کمترین قیمت انجام می‌گردد جهت استعلام دقیق لطفاً ابتدا با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید.

دارالترجمه فرانسوی در تهران و شهرستان‌ها

اگر به دنبال یک دارالترجمه خوب فرانسوی در تهران می‌باشید و می‌خواهید از قیمت‌ها و کیفیت تضمین شده آن اطلاع یابید. بد نیست بدانید دفتر ترجمه رسمی درسا در تهران واقع شده است و با استفاده از خدمات متنوع و حتی پیک رایگان در محل سعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان عزیز نموده است.

درصورتی‌که از راه دور از خدمات ما استفاده می‌کنید کافی است با مراجعه به سایت و ثبت سفارش علاوه بر تخفیف ویژه اعلام هزینه و زمان را در کمترین زمان ممکن هم از طریق ایمیل و شماره تماس خود دریافت نمایید.

ترجمه حرفه‌ای و ارزان فرانسوی با کیفیت تضمین شده از سایت دارالترجمه درسا

دارالترجمه فرانسوی ما با بیش از 15 سال تجربه در زمینه ترجمه زبان به بیش از 60 گویش مختلف قادر به انجام خدمات با کیفیت و گارانتی بی‌قیدوشرط بر روی تمامی زبان‌های تحت پوشش خواهد بود. در تمامی ترجمه‌های قانونی ما ضمانت کیفیت به‌صورت دائم بوده و از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت.

 

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه ترکی استانبولی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه ایتالیایی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست