دارالترجمه یونانی - دارالترجمه رسمی درسا

دارالترجمه یونانی درسا با دارابودن مترجم بومی زبان یونانی قادر به ترجمه یونانی به‌عنوان یکی از زبان‌های برتر اروپایی است. ما قادر به ترجمه اکثر زبان‌های زنده دنیا از جمله زبان یونانی خواهیم بود. ما در ترجمه یونانی از مترجمان با حداقل 5 سال تجربه اثبات شده در ترجمه‌های تخصصی و تفسیر در هر سند و یا محتوای علمی استفاده می‌کنیم. خدمات ترجمه یونانی درسا در کمترین زمان ممکن قابل انجام خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

دارالترجمه رسمی یونانی

خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی یونانی اگر به‌صورت رسمی انجام شود از جمله ترجمه مدارک و اسناد هویتی و شخصی شما خواهد بود. لازم به ذکر است ترجمه یونانی به‌صورت رسمی از زبان مبدأ به زبان مقصد تنها بایستی توسط مترجم رسمی انجام شود. برای اخذ تأییدات سفارت یونان با توجه قوانین خاصی که این سفارت دارد، معمولاً ترجمه‌ها به زبان انگلیسی مورد قبول است.

ترجمه رسمی یونانی برای مدارک و اسناد هویتی در دارالترجمه رسمی درسا انجام می‌شود. لازم به ذکر است کلیه مدارک نیاز به ترجمه انگلیسی دارند که این ترجمه معمولاً توسط یونان پذیرفته می‌شود.

بیشتر بدانید: ترجمه انگلیسی به فارسی در دارالترجمه انگلیسی

خدمات ترجمه رسمی یونانی برای امور مختلفی از جمله اخذ ویزایش شینگن برای افراد قابل انجام است. حتماً شنیده‌اید یکی از کشورهایی که به ایران به‌سختی ویزا می‌دهند کشور یونان است. اما اگر می‌خواهید درصد ریجک ویزای شما بسیار کم باشد و راهنمایی لازمی را بری ترجمه یونانی به‌صورت رسمی به دست آورید می‌توانید با کارشناسان ما در دارالترجمه رسمی درسا به‌صورت رایگان مشاوره بگیرید.

ترجمه فارسی به یونانی

خدمات ترجمه فارسی از زبان مبدأ به یونانی و زبان مقصد در دفتر ترجمه درسا توسط تیم با تجربه و مترجم یونانی نیتیو انجام می‌شود. ترجمه فارسی به یونانی تنها توسط مترجم انسانی انجام می‌شود لذا ما به‌هیچ‌وجه از نرم‌افزار ترجمه استفاده نمی‌کنیم. تبدیل کلمه فارسی به یونانی به‌صورت نیتیو انجام شده و کاملاً تخصصی خواهد بود. به همین دلیل مفهوم کلی متن‌ها به‌صورت کاملاً تخصصی از زبان مبدأ به زبان مقصد انجام می‌شود. ما از طرفی با استفاده از تیم کنترل کیفی و ویراستار خود هرگونه خطا و یا اشتباه سهوی را قبل از تحویل ترجمه به مشتریان رفع خواهیم کرد.

قیمت ترجمه یونانی

قیمت ترجمه‌های رسمی و تخصصی زبان یونانی طبق نرخ‌نامه مصوب کانون مترجمان رسمی خواهد بود. لازم به ذکر است درصورتی‌که نیاز به استعلام نرخ دقیق ترجمه زبان یونانی را دارید کافی است با استفاده از 3 روش زیر اقدام نمایید.

  • ثبت سفارش ترجمه یونانی از طریق تیکت و پشتیبانی
  • درخواست استعلام قیمت ترجمه از طریق شماره‌های درج شده در سایت
  • درخواست قیمت از طریق بخش چت آنلاین سایت

لازم به ذکر است هزینه ترجمه یونانی به زبان مقصد و یا از زبان مبدأ به یونان برای متون تخصصی کاملاً متفاوت است. دلیل این امر این است مثلاً اگر شما مقاله‌ای داشته باشید که به زبان یونانی باشد. باتوجه‌به نرخ تعریفی برای حجم مقاله و زبان موردنظر اعلام می‌شود.

خدمات ترجمه یونانی در دارالترجمه رسمی درسا به چه شکل است؟

دارالترجمه یونانی ما هم به‌صورت تخصصی و هم به‌صورت رسمی زبان کشور Ελλάδα را برگردان خواهد کرد. این به این معنا است اگر در زمینه‌های تخصصی مطلبی به زبان یونانی دارید مترجمین ما در دسترس هستند. خدمات که توسط مترجم یونانی درسا انجام می‌شود شامل ترجمه تخصصی، ترجمه شفاهی نیز خواهد بود.

ترجمه تخصصی یونانی

ترجمه‌های تخصصی این زبان بر اساس اصطلاحات و دستورالعمل‌ها و نکات ظریف زبانی و وام واژه‌های تخصصی انجام می‌شود. خدمات تخصصی تیم درسا می‌تواند به‌صورت جدا هرکدام شامل ترجمه مقاله، ترجمه تخصصی کتاب، رمان و یا تمامی رشته‌های علمی و دانشگاهی کشور باشد. ما در طی 15 سال سابقه مترجمان زیادی را جذب نمودیم به همین دلیل اگر در رشته تخصصی خود نیاز به ترجمه این زبان دارید خدمات ما در دسترس خواهد بود.

ترجمه شفاهی یونانی

ترجمه‌های هم‌زمان و شفاهی یونانی توسط مترجم هم‌زمان یونانی انجام می‌شود. مترجمین هم‌زمان قادرند تا در همایش‌ها، نمایشگاه‌های بین‌المللی، جلسات کاری و یا مکاتبات تلفنی صبحت های گوینده را در کمتر از چند ثانیه به زبان دیگری ترجمه نمایند. اعزام مترجم نیز به‌عنوان یکی دیگر از خدمات ترجمه شفاهی است.

ترجمه فیلم یونانی

ترجمه فیلم و سریال به‌نوعی در دسته ترجمه‌های تخصصی قرار می‌گیرند اما بد نیست بدانید اگر نیاز به ترجمه فیلم دارید ما قادریم حتی خدمات زیرنویس از یونانی به فارسی و بالعکس را انجام دهیم.

ترجمه فوری یونانی و کیفیت تضمین شده از سایت دارالترجمه درسا

گاهی اوقات بسیاری از مشتریان نیاز به ترجمه فوری می‌باشند. به همین دلیل ممکن است این خدمات توسط یک دارالترجمه با قید فوریت انجام شود که با رضایت طرفین با اخذ هزینه مازاد در کمترین زمان ممکن و با دقت بیشتری قابل انجام است. خدمات یونانی ما با کیفیت تضمین شده بوده و دارای ضمانت دائم خواهند بود.

نوشتهٔ پیشین
ترجمه پاسپورت
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه کره ای

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست