دارالترجمه ژاپنی - دارالترجمه رسمی درسا

خدمات ترجمه زبان ژاپنی در دارالترجمه ژاپنی درسا توسط مترجم بومی انجام می‌شود. ما با استفاده از مترجم انسانی قادر به ترجمه جفت زبان‌ها از زبان مبدأ به زبان مقصد در بیش از 60 زبان و گویش خواهیم بود. ما در تیم ترجمه ژاپنی با بیش از 15 سال تجربه با مترجمین بسیاری همکاری داشته ایم. به همین دلیل قادریم در تمامی زمینه های تخصصی این خدمات را به نحو احسن ارائه دهیم. درصورتی‌که نیاز به ترجمه زبان ژاپنی دارید با ما همراه باشید.

دارالترجمه رسمی ژاپنی

امروزه در جهان بیش از 130 میلیون نفر به زبان ژاپنی صحبت می‌کنند. این زبان در جهان رتبه 8 را به‌عنوان پرطرف‌دارترین زبان‌ها در جهان دریافت کرده است. سیستم نوشتاری ترجمه زبان ژاپنی در دارالترجمه ژاپنی از سه دسته واج آوا تشکیل شده است. این دسته‌ها هرکدام به تفکیک با نام‌های هیراگانا، کتاکانا و روماجی و همچنین واژه‌های کانجی تشکیل شده است.

جالب است بدانید سیستم نوشتاری کانجی به‌نوعی برگرفته از سیستم نوشتاری زبان چینی است که طی سال‌ها به زبان ژاپنی وارد شده‌اند. لازم به ذکر است که استفاده از حروف لاتین در زبان ژاپنی نیز مرسوم شده است که به‌اصطلاح به آن زبان روماجی می‌گویند.

کشور ژاپن از لحاظ اقتصادی و تجارت و بازرگانی رتبه بسیار خوبی در جهان دارد به همین دلیل درصورتی‌که برای تجارت نیاز به ترجمه زبان ژاپنی با گویش‌های مختلفی دارید، دارالترجمه رسمی ژاپنی با استفاده از مترجم بومی قادر به ترجمه متون و محتوای شما خواهد بود.

ترجمه زبان ژاپنی در دارالترجمه ژاپنی درسا یکی از برجسته‌ترین خدماتی است که در تیم ما انجام می‌شود. از انجا که اهمیت ترجمه زبان ژاپنی به دلیل اقتصاد پویای کشور ژاپن در ایران بالا می‌باشد. از نظر رشد آماری و سطح همکاری با آن کشور به نسبت تقاضا برای ترجمه ژاپنی رو به افزایش است.

ترجمه فارسی به ژاپنی و بالعکس

لازم به ذکر است در دارالترجمه رسمی درسا خدمات ترجمه فارسی به ژاپنی و یا ترجمه ژاپنی به فارسی سایر زبان‌های تحت پوشش توسط مترجمین خبره انجام می‌شود. فارسی به ژاپنی و بالعکس اگر دو جفت زبان مورد درخواست شما باشد ما از مترجمان دوزبانه برای درخواست شما استفاده می‌کنیم. ما از طریق آزمون استخدامی مترجم ژاپنی افراد بومی و یا نیتیو را طی بررسی‌ها و تست‌های بسیاری جذب کرده و خدمات ترجمه حرفه‌ای ژاپنی را بدون توجه به موضوع و صنعت موردنظر در تمامی زمینه‌ها ارائه خواهیم داد.

اگر بخواهیم دقیق‌تر به موضوع ترجمه این زبان بپردازیم بهتر است بگوییم دارالترجمه رسمی درسا تا به امروز متشکل از 300 مترجم فعال و همیشگی به عنوان همکار با تیم درسا فعالیت داشته و قادر است به ترجمه بیش از 60 زبان و گویش پاسخ دهد. ما به عنوان یکی از دارالترجمه‌های ژاپنی قادر به ترجمه‌های قانونی و تخصصی در تمامی زمینه‌ها از زبان مبدأ به زبان مقصد خواهیم بود.

Japan Translation office

Japan Translation office

قیمت ترجمه ژاپنی

قیمت‌های ارائه شده برای ترجمه زبان ژاپنی بر اساس تعداد کلمات و حجم مطالب توسط مترجمین ما تعیین می‌شود. ما برا اساس نرخ تعیین شده و قانونی برای زبان ژاپنی قادر به ترجمه این زبان هستیم. اگر نیاز به استعلام دقیق قیمت ترجمه ژاپنی در دارالترجمه رسمی ژاپنی درسا را دارید می‌توانید با شماره‌های درج شده یا تیم درسا در تماس باشید و قبل از هرگونه واریز وجه از قیمت ترجمه زبان ژاپنی به زبان‌های دیگر مطلع شوید.

خدمات ارائه شده در دارالترجمه ژاپنی درسا

لازم به ذکر است تمامی پروژه‌های که در قابل فایل‌های متنی، تصویری و یا مدارک به دارالترجمه ژاپنی درسا ارسال می‌شوند با قیمت مناسب و با کیفیت تضمین شده به مشتریان عزیز تحویل داده می‌شود. به‌طورکلی تمامی پروژه‌های ترجمه از استاندارد خاصی در تیم درسا برخوردار است.

خدمات ترجمه در دارالترجمه ژاپنی شامل ترجمه‌های قانونی و تخصصی و همچنین ترجمه‌های شفاهی است ما در این بخش هرکدام به طور خلاصه و به تفکیک بیان خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

ترجمه‌های رسمی ژاپنی

اگر نیاز به ترجمه رسمی ژاپنی و تأییدات سفارت ژاپن در تهران دارید بهتر است بدانید در حال حاضر مترجم رسمی و مورد تأیید قوه قضاییه در ایران نخواهد بود. اما بهتر است بدانید سفارت ژاپن در تهران برخی مدارک را برای ترجمه رسمی به زبان انگلیسی خواهد پذیرفت.

پس جای هیچ‌گونه نگرانی برای ترجمه قانونی و رسمی ژاپنی در دارالترجمه رسمی ژاپنی درسا وجود ندارد. این خدمات می‌تواند برای ترجمه تمام مدارک مهم هویتی و اسنادی شما عزیزان باشد. به همین دلیل برای ترجمه فارسی به ژاپنی شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و یا سایر مدارک به دارالترجمه ژاپنی ما مراجعه نمایید.

ترجمه‌های تخصصی ژاپنی

ما مستقیم در دارالترجمه با استفاده از مترجم تخصصی ژاپنی برای محتوای تخصصی و علمی شما در تمامی رشته‌های دانشگاهی از جمله پزشکی، صنایع، بهداشت، حقوق، فنی و مهندسی و غیره قادر به ترجمه این زبان خواهیم بود.

اگر نیاز به ترجمه‌های تخصصی از جمله ترجمه محتوای سایت، ترجمه‌های فیلم و سریال، ترجمه مقالات ژورنال و سایر زمینه‌های دیگر دارید همه این خدمات توسط مترجمین انجام خواهد شد که سال‌ها در این زمینه تخصصی کافی دارند.

برای مثال مترجم تخصصی ژاپنی که در رشته پزشکی تبحر دارد قادر به ترجمه تخصصی پزشکی به زبان ژاپنی خواهد بود.

ترجمه هم‌زمان و شفاهی ژاپنی

این موضوع نیز کاملاً مشخص است زیرا منظور از خدمات ترجمه شفاهی ژاپنی همان مترجم هم‌زمانی که قادر است به طور هم‌زمان و کسری از ثانیه ترجمه گوینده را به شنونده ارائه دهد. این خدمات می‌تواند در همایش‌ها، نمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و یا قراردادهای تجاری حضوری و مکاتبات تلفنی نیز انجام شود.

دارالترجمه ژاپنی در تهران

اگر نیاز به ترجمه زبان ژاپنی دارید و به دنبال بهترین دارالترجمه ژاپنی در تهران می‌باشید دفتر ترجمه ما در تهران واقع است. شما عزیزان می‌توانید برای انجام خدمات حضوری ترجمه به دارالترجمه مراجعه نمایید. معمولاً مراجعات حضوری برای انجام خدمات ترجمه‌های رسمی و قانونی است که نیاز به ارائه مدارک و رویت توسط مترجم رسمی را دارد.

اما اگر در شهرستان‌های اطراف نیز حضور دارید جای هیچ نگرانی نیست زیرا شما می‌توانید از طریق سایت دارالترجمه اسکن مدارک و یا متون خود را ارسال کرده تا مترجمین به شما در کمترین زمان ممکن اعلام هزینه و زمان واقعی را انجام دهند. لازم به ذکر است خدمات پیک رایگان برای تهرانی‌ها توسط دارالترجمه ژاپنی درسا قابل انجام است.

ترجمه زبان ژاپنی در دارالترجمه ژاپنی با کیفیت تضمین شده

اگر قصد مسافرت و یا تجارت و یا تحصیل به کشور ژاپن را دارید اما با خدمات ترجمه آشنایی ندارد ما با ارائه مشاوره رایگان در انجام خدمات ترجمه با کیفیت تضمین شده در ترجمه‌های تخصصی و رسمی می‌توانید به نحو احسن این خدمات را به شما به‌صورت 24 ساعت از شبانه‌روز و هفت روز هفته ارائه دهیم. درصورتی‌که قصد ترجمه مدارک و محتوای تخصصی را دارید که به زبان ژاپنی می‌باشد ما در کنار شما خواهیم بود. جهت ثبت سفارش و اعلام هزینه در کمترین زمان با ما در تماس باشید.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه پرتغالی
نوشتهٔ بعدی
ترجمه مدارک

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست