دارالترجمه پرتغالی - دارالترجمه رسمی درسا

زبان پرتغالی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین زبان‌های اتحادیه اروپا در زمره ششمین زبان پرکاربرد جهان واقع شده است. ترجمه زبان پرتغالی توسط مترجم بومی در دارالترجمه پرتغالی انجام می‌شود. خدمات ارائه شده در تیم درسا شامل ترجمه تخصصی و رسمی خواهد بود. اهمیت ترجمه زبان پرتغالی به حدی است که در کشورهایی چون برزیل و اسپانیا این زبان به‌عنوان یک زبان مهم قلمداد می‌شود.

دارالترجمه رسمی پرتغالی

خدمات ترجمه زبان پرتغالی تنها در دارالترجمه پرتغالی انجام می‌شود. اما برخی زبان‌ها در کشور ایران مترجم رسمی نداشته و تنها برای ترجمه‌های رسمی و قانونی از مهر مترجم استفاده می‌شود. به این نکته خوب دقت نمایید که دفاتر ترجمه رسمی موظف هستند قبل از انجام هرگونه ترجمه‌ای تمامی اطلاعات لازم را به شما عزیزان ارائه کنند.

در دارالترجمه پرتغالی به دستور زبان و نکات ظریف زبانی و خصوصاً گرامرهای تخصصی توجه بسیاری می‌شود. بد نیست بدانیم که دستور زبان پرتغالی تقریباً شبیه به زبان فرانسوی خواهد بود و از طرفی ریشه زبان پرتغالی در جهان با نام زبان گالیسی شناخته می‌شود. این زبان به دلیل جنگ‌ها و اتفاقات تاریخی با کلمات آلمانی و عربی ترکیب شده است.

زبان پرتغالی از نظر گسترش زبانی در جهان بعد از انگلیسی در جایگاه دوم قرار دارد. مترجمانی که در دارالترجمه پرتغالی درسا فعالیت می‌کنند به‌اصطلاح نیتیو بوده و با تکنیک مدرن بومی‌سازی یا L10N آشنا هستند.

ترجمه پرتغالی به فارسی

اگر می‌خواهید متون و محتوای تخصصی خود را به زبان پرتغالی و یا از زبان پرتغالی به فارسی ترجمه کنید. تیم دارالترجمه پرتغالی قادر به ترجمه بیش از 60 زبان و گویش از جمله زبان پرتغالی خواهد بود. اهمیت زبان پرتغالی زمانی است که علاوه بر کشور پرتغال، کشور برزیل نیز آن را به رسمیت شناخته است.
توجه به تفاوت‌های فرهنگی و آوایی در زبان پرتغالی برای ترجمه به فارسی و یا سایر زبان‌ها توسط مترجم نیتیو و تخصصی شاکله اصلی کار ترجمه است. ترجمه پرتغالی به فارسی به‌صورت تخصصی در تمامی زمینه‌های علمی قابل انجام است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تأثیرپذیری پرتغالی بر زبان فارسی

بد نیست بدانید در زمان پادشاهی صفویه این زبان در مناطق جنوبی کشور گسترش یافت. هنوز هم اقلیت‌های پرتغالی در ناحیه جنوبی کشور ساکن هستند. لازم به ذکر است افرادی که در این مناطق به زبان پرتغالی صحبت می‌کنند را Lusophone می‌نامند.

portugal Translation office

قیمت ترجمه پرتغالی

اطلاع یافتن از قیمت ترجمه زبان پرتغالی در دارالترجمه پرتغالی درسا حق مسلم مشتریان عزیز خواهد بود. روند استعلام دقیق نرخ ثابت این زبان به سه روش اصلی و اساسی خواهد بود. اما لازم است بدانید کارشناسان ما در دارالترجمه رسمی درسا موظف هستند قبل از انجام هرگونه ترجمه اعلام هزینه و زمان دقیق را در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان اعلام کنند.

لازم به ذکر است برای استعلام دقیق نرخ ترجمه‌های زبان پرتغالی توسط سه روش قابل انجام است. در روش اول شما می‌توانید از طریق سایت بخش ثبت سفارش ترجمه فایل خود را ارسال نمایید تا در کمترین زمان از طریق مترجم اعلام هزینه به شماره تماس و یا ایمیل شما انجام شود.

در روش دوم شما می‌توانید از طریق شماره‌های تماس درج شده در سایت با کارشناسان ما در ساعت اداری در تماس باشید. در روش سوم نیز می‌توانید به‌صورت 24 ساعته از طریق چت آنلاین با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید تا دراین‌خصوص شما را راهنمایی کنند.

خدمات ارائه شده در دارالترجمه پرتغالی

خدمات ارائه شده در تیم پرتغالی درسا به دو روش تخصصی و شفاهی قابل انجام است. لازم به ذکر است به دلیل اینکه مترجم رسمی پرتغالی در ایران وجود ندارد این خدمات به‌صورت رسمی و به همراه تأییدات نبوده و تنها با مهر مترجم قابل انجام است. اما در تمامی زبان‌هایی که مترجم رسمی در ایران وجود داشته باشد. تیم درسا قادر به انجام خدمات ترجمه‌های قانونی و رسمی به همراه تأییدات کامل خواهد بود.

ترجمه تخصصی پرتغالی

اگر نیاز به ترجمه‌های علمی و دانشگاهی در تمامی رشته‌های موردنیاز را دارید. لازم به ذکر است تمامی خدمات تخصصی ما می‌تواند شامل ترجمه مقالات پرتغالی، محتوای سایت‌ها، ترجمه فیلم‌ها و یا حتی پروژه‌های علمی نام برد. برای مثال اگر نیاز به ترجمه‌های پزشکی و تحقیقاتی را دارید ما با استفاده از مترجم بومی در رشته پزشکی قادریم ترجمه‌ای ارائه دهیم که نکات ظریف زبانی و وام واژه‌های تخصصی را دربر داشته باشد.

ترجمه شفاهی پرتغالی

خدمات ترجمه هم‌زمان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین خدمات ارائه شده در تیم درسا خواهد بود. خدمات ترجمه شفاهی پرتغالی بایستی به نحوی باشد که مترجمین بتوانند به طور هم‌زمان در کسری از ثانیه یک ترجمه دقیق ارائه دهد. درست است که امروزه ترجمه‌های نرم‌افزاری با استفاده از حافظه ترجمه روزبه‌روز در حال پیشرفت است.

به‌طوری‌که می‌توانند به‌نوعی خدمات ترجمه رایگان شفاهی را انجام دهند. اما ترجمه‌های نرم‌افزاری به‌هیچ‌وجه قابل‌مقایسه با ترجمه‌های انسانی نخواهند بود. ما در دارالترجمه پرتغالی قادریم خدمات ترجمه‌های هم‌زمان را در بیش از 10 زبان را ارائه دهیم.

دارالترجمه پرتغالی در تهران

اگر به دنبال ترجمه زبان پرتغالی در تهران و یا سایر شهرها می‌باشید لازم به ذکر است. دفتر مرکزی ما در حال حاضر در تهران بوده و برای تهرانی‌های عزیز خدمات پیک رایگان را در مناطق 22 گانه ارائه خواهیم داد. اما اگر در شهرستان‌های دور و نزدیک می‌باشید نگران نباشید. شما عزیزان می‌توانید با خدمات ترجمه از راه دور ما نیز بهره‌مند شوید. شما می‌توانید از طریق سایت بخش ثبت سفارش ترجمه این خدمات را به‌صورت آنلاین ارائه خواهیم داد.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه هندی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه ژاپنی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست