دارالترجمه هندی - دارالترجمه رسمی درسا

خدمات ارائه شده در دارالترجمه هندی درسا توسط مترجم بومی هندی انجام می‌شود. زبان هندی امروزه یکی از گسترده‌ترین زبان‌های بین‌المللی است که در جهان مخاطب بسیاری خواهد داشت. ترجمه زبان هندی هم در بین 30 زبان پر گویش در جهان با حدود 500 میلیون گویشور رتبه 4 در جهان را به خود اختصاص داده است

آشنایی با دارالترجمه هندی

امروزه زبان و ارتباط در کنار یکدیگر دو برادرند. زبان به‌عنوان رکن اصلی در ارتباط دوطرفه و یا چندنفره از دیرباز توسط انسان‌ها اختراع شد. با عصر فناوری و رشد تجارت جهانی ارتباط سایر کشورهای دور و نزدیک با یکدیگر روزبه‌روز به دلیل برخی مسائل مالی و تجاری بیشتر و بهتر شد.

دراین‌بین اکثر سیاستمداران همواره در تلاش هستند تا زبان دوم را فراگرفته تا بتوانید اطلاعات و علم خود را افزایش دهند. افرادی که به دنبال ارتباط با زبان‌های پرمخاطب و پر گویش در جهان بودند همواره می‌توانند در اهداف خود موفق باشند.

ترجمه زبان هندی از زبان مبدأ به مقصد به‌عنوان یکی از خدمات دارالترجمه هندی درسا توسط مترجم بومی هندی در تمامی زمینه‌ها ارائه شده قابل انجام است.

ترجمه هندی به فارسی

اگر نیاز به ترجمه هندی به فارسی و یا فارسی به هندی دارید ما قادریم توسط مترجم زبان هندی متن و محتوای شما را در کمترین زمان ممکن بودن افت کیفیت انجام دهیم. خدمات ارائه شده توسط دارالترجمه هندی درسا از زبان هندی به فارسی و بالعکس و یا سایر زبان‌های تحت پوشش که در حال حاضر حدود 60 زبان می‌باشد توسط مترجمین مختلفی قابل انجام است.

خدمات ترجمه هندی در دارالترجمه رسمی درسا توسط مترجمان نیتیو انجام می‌شود. مترجمان نیتیو کسانی هستند که حداقل چندین سال در کشور هند زندگی کرده و با فرهنگ بومی آن منطقه از جمله بمبئی، دهلی، احمدآباد و غیره آشنا هستند. ترجمه هندی به زبان‌های هندی و فیجی قابل انجام است.

indian translation company

قیمت ترجمه هندی

اطلاع از قیمت ترجمه هندی در دارالترجمه هندی به‌گونه‌ای است که اعلام هزینه و زمان پس از دریافت محتوا توسط مترجمان در کمترین زمان ممکن خواهد بود. یعنی ابتدا محتوا توسط مشتریان برای دارالترجمه هندی ارسال می‌گردد و سپس اعلام هزینه و زمان توسط مترجم انجام می‌شود.

ما موظفیم در دارالترجمه هندی درسا قبل از ارائه خدمات ترجمه زبان هندی اعلام هزینه واقعی را از صفر تا 100 به شما عزیزان انجام دهیم. برای استعلام دقیق قیمت ترجمه زبان هندی می‌توانید هم از طریق سایت بخش ثبت سفارش ترجمه و هم با شماره‌های درج شده در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

در دارالترجمه هندی چه خدماتی انجام می‌شود؟

ما ترجمه‌های هندی را از زبان مبدأ به مقصد به 3 حالت تخصصی، رسمی یا قانونی و شفاهی انجام می‌دهیم. برای آشنای با انواع خدمات در ادامه با ما همراه باشید.

ترجمه فنی و تخصصی

این خدمات توسط مترجمان تخصصی انجام می‌شود. آنها نمی‌توانند در هر زمینه‌ای ترجمه نمایند اما می‌توانند در زمینه تخصصی خود ترجمه دقیق و توجه به نکات ظریف زبانی را در زبان مقصد به‌صورت کاملاً با کیفیت انجام دهند. خدمات ترجمه‌های فنی و تخصصی می‌تواند در حوزه‌های علمی چون پزشکی، سلامت، مهندس، حقوق و سایر رشته‌های دانشگاهی دیگر باشد.

ترجمه‌های رسمی و قانونی

خدمات ترجمه قانونی و رسمی در زبان هندی تنها بایستی در دارالترجمه رسمی هندی انجام شود. اما باتوجه‌به اینکه برخی زبان‌ها در ایران ممکن است مترجم رسمی نداشته باشند به این نکته خوب دقت کنید برخی مترجمین مهر دارند اما به دلیل اینکه مترجم رسمی شناخته نمی‌شوند ترجمه‌های رسمی آنها صرفاً مناسب داخل کشور می‌باشد. اما این امر تنها برای زبان‌هایی می‌باشد که مترجم رسمی در ایران نخواهند داشت.

ترجمه‌های شفاهی هندی

خدمات ترجمه شفاهی هندی متفاوت از ترجمه‌های متن و یا اسناد است. این خدمات توسط مترجم هم‌زمان هندی انجام می‌شود. برای مثال فرض کنید برای تجارت به کشور هند سفرکرده‌اید. به همین دلیل مثلاً می‌خواهید در یک نمایشگاه شرکت کنید و قرارداد فی‌مابین امضاء نمایید.

مترجم هم‌زمان هندی قادر است تا در کنار شما به‌عنوان یک مشاور مطمئن ترجمه هم‌زمان نماید. این خدمات هم در قراردادهای تجاری، همایش‌های بین‌المللی، بیمارستان‌ها و خصوصاً مکاتبات تلفنی به کار خواهد آمد. دارالترجمه هندی درسا قادر به انجام این خدمات خواهد بود.

دارالترجمه هندی در تهران و سایر شهرها

اگر به دنبال بهترین دارالترجمه هندی در تهران می‌باشید. بد نیست بدانید دارالترجمه هندی درسا با بیش از 15 سال سابقه در امر ترجمه تخصصی زبان هندی فعالیت دارد. ما در تیم درسا با استفاده از مترجمان نخبه و بومی در زبان هندی قادر به انجام ترجمه‌های تضمینی و با کیفیت بوده و تیم مترجمان دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکترا و تحصیلات معتبر دانشگاهی خواهند بود.

دفتر ترجمه هندی درسا متعهد به بالاترین استانداردهای ترجمه از لحاظ کیفیت بوده و به طور سخت‌گیرانه‌ای سیستم تضمین کیفیت را به‌عنوان بهترین ابزار ترجمه در بیش از 60 زبان به کار گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه اوکراینی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه پرتغالی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست