دارالترجمه لیتوانیایی - دارالترجمه رسمی درسا
دارالترجمه لیتوانیایی

دارالترجمه لیتوانیایی

اگر نیاز به خدمات ترجمه لیتوانی در ایران هستید لازم به ذکر است ما در تیم درسا قادر به ترجمه این زبان خواهیم بود. زبان لیتوانیایی به‌عنوان زبان رسمی کشور جمهوری لیتوانی است که توسط حدود 3 میلیون نفر گویشور صحبت می‌شود. موقعیت اجتماعی این کشور از جنوب شرقی به کشور بلاروس، از جنوب به لهستان، از جنوب غربی به روسیه منتهی می‌شود. پایتخت کشور لیتوانی ویلنیسیون است.

ترجمه لیتوانی به فارسی و برعکس

اهمیت ترجمه زبان لیتوانی در دارالترجمه لیتوانیایی زیاد خواهد بود. زیرا اخیراً درخواست ترجمه متون به‌صورت تخصصی به این زبان نیز افزایش‌یافته است. بسیاری از کتب مذهبی از جمله کتاب قرآن به این زبان ترجمه شده که مورد استقبال مردم این کشور قرار گرفته است.
دارالترجمه درسا به‌عنوان یکی از دفاتر ترجمه با سال‌ها تجربه در ترجمه‌های تخصصی قادر است تا با رعایت استانداردها یک ترجمه انسانی و بومی زبان را ارائه دهد.

ترجمه لیتوانی به فارسی و بالعکس تنها توسط مترجمان نیتیو انجام شده که سال‌ها است با تیم ترجمه همراهی می‌کند. ما تنها از مترجمان بومی با مدارک دانشگاهی معتبر در زمینه‌های تخصصی مختلف و با تجربه استفاده می‌کنیم. اگر نیاز به ترجمه مدارک لیتوانی به‌صورت رسمی و به فارسی را دارید شما بایستی ابتدا مدارک خود را به تأیید سفارت ایران در لیتوانی رسانده و سپس مهر کنسولی را به تأیید وزارت امور خارجه ایران برسانید تا بتوانید از طریق یک مترجم رسمی این خدمات را دریافت نمایید.

دارالترجمه لیتوانیایی چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

به‌طورکلی خدمات ارائه شده توسط تیم درسا مطابق با استانداردهای کیفیت ترجمه ارائه می‌شود. ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا متون شما به‌صورت کاملاً تخصصی برگردان شود. خدمات ارائه شده توسط مترجمان حرفه‌ای در زبان لیتوانی به 2 صورت تخصصی و شفاهی انجام می‌شود. اما لازم به ذکر است اگر نیاز به ترجمه‌های قانونی و رسمی دارید بهتر است بدانید که مترجم رسمی لیتوانی در ایران فعالیت نمی‌کند.
بنابراین برای ترجمه‌های رسمی و قانونی به این زبان بایستی مدارک خود را به انگلیسی ترجمه نمایید. این خدمات در تیم انگلیسی درسا به‌صورت کاملاً رسمی به همراه تأییدات سفارت قابل انجام است.

بیشتر بدانید: ترجمه‌های رسمی در دارالترجمه انگلیسی

ترجمه‌های تخصصی لیتوانیایی

اگر متون علمی و یا مقاله تخصصی به زبان لیتوانی دارید ما می‌توانیم با استفاده از نیروی مترجم تخصصی خود کلمات و لغات تخصصی و نکات ظریف زبانی را در محتواهای علمی شما به نحو احسن ترجمه نماییم. دامنه گسترده خدمات ترجمه‌های تخصصی ما در تمامی زمینه‌ها و رشته‌های تخصصی دانشگاهی از جمله پزشکی، حسابداری، حقوق، بهداشت و سایر زمینه‌ها خواهد بود.

ترجمه قانونی و رسمی لیتوانی

اگر نیاز به مهاجرت و یا اخذ ویزای کشور لیتوانی را دارید به چند نکته مهم دقت نمایید. اولاً که مهاجرت به یک کشور بسیار زیبا به‌عنوان یک کشور اروپایی می‌تواند برای رسیدن به اهداف شما با ارزش باشد. ممکن است شما نیاز داشته باشید برای ادامه تحصیل و یا کار و تجارت به این کشور قدم بگذارید بنابراین نیاز به اخذ ویزای لیتوانی را دارید.

دو روش برای اخذ ویزای لیتوانی وجود دارد یکی دریافت ویزای شنگن که کشور لیتوانی نیز عضو آن خواهد بود و دیگر سفر به ترکیه برای تحویل مدارک ویزای لیتوانی. به‌طورکلی شما برای دریافت ویزای این کشور علاوه بر پرکردن مدارک های مختلف بایستی مدارک شما به انگلیسی ترجمه شوند. توجه نمایید تمامی مدارک بایستی به تأییدات دادگستری و وزارت امور خارجه برسند.

یکی از مدارکی که برای دریافت ویزا از سفارت موردنیاز است ترجمه مدرک شناسنامه و کارت ملی افراد خواهد بود. البته به‌صورت کلی مدارکی از جمله فرم درخواست، پرداخت هزینه، ترجمه قانونی سند مالکیت، ترجمه قانونی و رسمی اسناد مربوط به ازدواج و یا تجرد و غیره خواهد بود.

مترجم هم‌زمان لیتوانی

اگر در مکاتبات تلفنی و اداری و یا قراردادهای تجاری نیاز به مترجم هم‌زمان و شفاهی دارید ما از مترجم بومی این زبان که به زبان مادری خود ترجمه می‌کند و به حداقل یک جفت زبان مهارت دارد استفاده می‌کنیم.

ترجمه فوری لیتوانیایی در دارالترجمه درسا

اگر نیاز به ترجمه‌های فوری در کمتر از چند ساعت و یا ترجمه‌های یک‌روزه را دارید لازم به ذکر است این خدمات با قید فوریت و نوع ترجمه‌ها ارائه می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به‌صورت 24 ساعته و یا 7 روز هفته با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه اسپانیایی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه ترکی آذربایجانی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست