دارالترجمه لهستانی - دارالترجمه رسمی درسا
دارالترجمه لهستانی

دارالترجمه لهستانی

اگر قصد ترجمه لهستانی دارید و میخواهید این خدمات را در یک دارالترجمه لهستانی انجام دهید. لازم به ذکر است ما در تیم درسا قادریم ترجمه ای با کیفیت تضمین شده توسط مترجم حرفه ای این زبان ارائه دهیم. در دارالترجمه لهستانی درسا هم خدمات ترجمه معتبر و رسمی برای انواع مدارک انجام خواهد شد و هم ترجمه کاملا تخصصی برای انواع متون و مقالات علمی توسط مترجم بومی صورت می پذیرد. درصورتی که نیاز به این خدمات دارید میتوانید از طریق بخش گفتگوی آنلاین و یا شماره درج شده در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آشنایی با زبان لهستانی

زبان لهستانی امروزه به عنوان زبان رسمی و مادری بیش از 40 میلیون گویشور در سراسر جهان است. البته آمارهای متفاوتی از تعداد این گویشوران در سایت های معتبر ارائه می شود اما چیزی حدود 36 میلیون نفر تنها در کشور لهستان زندگی کرده و به این زبان واقف هستند. این زبان از ریشه زبان اسلاوی و زیر مجموعه ای از زبان های هند و اروپایی است. زبان لهستانی دارای 32 حرف می باشد که برخی نشانه ها را برای الفبای لاتین خود دارند.

زبان لهستانی را با نام انگلیسی Polish می شناسند. این زبان به عنوان یک از زبان های رسمی اتحادیه اروپا خواهد بود. در صورتی که قصد سفر به کشور لهستان را دارید بد نیسد بدانید کشور لهستان جزء کشورهای پیشرفته در اروپا است. واحد پولی در کشور لهستان با نام زلوتی می باشد که میتوانید با یم جستجوی ساده در اینترنت اقدام به تبدیل واحد پولی لهستان به واحد پولی ایران نمایید.

خوشبختانه بسیاری از شرکت های ایرانی در کشور لهستان فعال می باشند به همین علت اهمیت سفر به این کشور و انجام برخی کارهای تجاری و همکاری با بسیاری از شرکت های لهستانی دو چندان خواهد بود. محبوبیت تعامل بین کشور ایران و لهستان باعث شده است حجم کار و نیروی متخصصی که قصد سفر به این کشور را دارند دو چندان شود. از طرفی اقتصاد قوی در کشور لهستان و جذب سرمایه گذار نیز گواه این مطلب است.

در دارالترجمه لهستانی درسا چه خدماتی ارائه می شود؟

خدماتی که در دارالترجمه رسمی درسا به عنوان یک دفتر ترجمه لهستانی در کشور ارائه می شود هم در قالب ترجمه های معتبر و رسمی و هم به صورت ترجمه های کاملا حرفه ای و تخصصی خواهد بود. مادر این بخش به صورت جداگانه به شرح انواع کامل این خدمات خواهیم پرداخت پس در ادامه با ما همراه باشید.

ترجمه رسمی لهستانی

این خدمات بیشتر مناسب کسانی است که به دنبال مهاجرت و یا اقامت در کشور لهستان خواهند بود. متقاضیانی که قصد سفر و اخذ ویزای کشور لهستان (ویزای شنگن) را دارند بایستی طبق چک لیست ارائه شده در سفارت لهستان برخی مدارک گفته شده را ترجمه معتبر توسط مترجم قسم خورده نموده و پس از ترجمه و در صورت لزوم اخذ تاییدات دادگستری و وزارت به سفارت کشور مقصد ارائه دهند. لازم به ذکر است ترجمه برخی مدارکی که برای اخذ ویزا از کشور لهستان درخواست می شوند بایستی توسط مترجم رسمی انگلیسی در دارالترجمه انگلیسی ترجمه شوند.

ترجمه تخصصی لهستانی

یکی از بیشترین تقاضاهایی که در دارالترجمه لهستانی توسط متقاضیان انجام می شود ترجمه انواع متون علمی و تخصصی به این زبان است. به طور کلی حوزه ترجمه های تخصصی بسیار وسیع و گسترده بوده از این جهت خدماتی که به این زبان ارائه می شود و به صورت تخصصی می شود دامنه گسترده ای خواهد بود. به صورت کلی خدمات ترجمه تخصصی لهستانی هم در حوزه ترجمه مقالات علمی و دانشگاهی در رشته های مختلف از جمله رشته پزشکی، حقوق، حسابداری، کامپیوتر و غیره بوده و هم برای برخی کتاب ها و رمانی علمی و حتی فیلم های برتر لهستانی خواهد بود. ما با استفاده از چندین مترجم تخصصی و بومی به این زبان قادریم علاوه بر ترجمه انواع متون و محتواهای تخصصی ترجمه همزمان را نیز انجام دهیم.

ترجمه لهستانی به چه زبان های انجام می شود؟

شاید از خود بپرسید در دارالترجمه لهستانی چه زبان های تحت پوشش قرار میگیرد. به طور کلی سعی ما این است که تمامی زبان های از مبدا به مقصد و بالعکس ترجمه کنیم. در حال حاضر برای ترجمه لهستانی برخی زبان های مکمل را در نظر گرفته ایم. لازم به ذکر است اگر زبان دیگری مد نظر شما است که از زبان لهستانی ترجمه شود با ما در ارتباط باشید.

ترجمه لهستانی به فارسی و بالعکس

یکی از شاخصترین و در عین حال محبوبترین درخواست ها برای ترجمه لهستانی به فارسی و یا یالعکس ترجمه فارسی به لهستانی خواهد بود. مترجمان لهستانی درسا قادر ند در این زبان ترجمه ای دقیق و با کیفیت ارائه دهند. به طور کلی خدمات ترجمه لهستانی به فارسی توسط مترجم بومی انجام شده و در حوزه های تخصصی زیر خواهد بود.

  • ترجمه متون انواع سایت
  • ترجمه مقالات تخصصی
  • ترجمه انواع فیلم و سریال ها
  • ترجمه تخصصی انواع کتاب

این موارد تنها بخشی از خدماتی است که در تیم درسا به فارسی و یا از فارسی به لهستانی به صورت همزمان ترجمه خواهد شد.

هزینه ترجمه لهستانی در دارالترجمه درسا

یکی از مهمترین سوالاتی که کاربران همواره در ذهن خود می پرورانند این است که ترجمه لهستانی در ایران با چه هزینه ای انجام خواهد شد. به صورت دقیق بایستی بدانید آیا خدماتی که میخواهید انجام شود به صورت رسمی است یا غیر رسمی. اگر رسمی است پس بایستی طبق تعرفه مترجمان رسمی این خدمات انجام شود اما اگر تخصصی ( غیر رسمی) است معمولا مترجم بر اساس میزان حجم مطالب و زبان مورد نظر اعلام هزینه و زمان خواهد کرد.

نوشتهٔ پیشین
ترجمه تخصصی متون رشته حقوق
نوشتهٔ بعدی
ترجمه تخصصی رشته عمران در تمامی گرایش‌ها

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست