دارالترجمه رومانیایی - دارالترجمه رسمی درسا
دارالترجمه رومانیایی

دارالترجمه رومانیایی

امروزه زبان رومانیایی به‌عنوان یکی از زبان‌های مورد تقاضا برای ترجمه مدارک و یا ترجمه‌های تخصصی در دارالترجمه‌ها بوده که به‌صورت رسمی در کشور رومانی صحبت می‌شود. لازم به ذکر است کشور رومانی در حال حاضر حدود 23 میلیون نفر بومی زبان دارد که بسیاری از کارآفرینان و سازمان‌ها در کشورهای مختلف برای ترجمه متون و مدارک خود به این زبان علاقه نشان داده‌اند. در دارالترجمه رومانیایی ترجمه این زبان توسط مترجمان نیتیو انجام می‌شود. به این صورت که اگر نیاز به ترجمه این زبان دارید ما متون شما برای مترجم زبان مادری ارسال می‌کنیم.

خدمات ارائه شده در تیم درسا به‌عنوان یکی از دارالترجمه‌های معتبر در کشور کاملاً تضمینی بوده و با قیمت بسیار مناسب خواهد بود. لازم به ذکر است تیم ما قادر است تمامی زبان‌های تحت پوشش خود را در حوزه‌های علمی مختلف به‌صورت تخصصی و یا به‌صورت رسمی برای مدارک به همراه تأییدات کامل انجام دهد.

ترجمه رومانی در دارالترجمه

ما قادریم در دارالترجمه رومانیایی درخواست شما را از زبان مبدأ به زبان مقصد توسط مترجم انسانی انجام دهیم. لازم به ذکر است ازآنجا که تقاضا برای ترجمه رومانی به فارسی و یا بالعکس و سایر زبان‌ها زیاد است. معتقدیم مترجمانی می‌توانند موفق باشند که به زبان بومی و یا یکی از جفت زبان‌های تحت پوشش تسلط کافی داشته باشند.

مترجمان رومانی در تیم درسا با وام واژه‌های تخصصی و عبارات رایج در فرهنگ هر دو زبان می‌توانند ترجمه‌ای دقیق را انجام دهند. اگر نیاز به ترجمه در تمامی زبان‌های تحت پوشش را دارید بهتر است بدانید در دارالترجمه رومانیایی این خدمات هم به‌صورت رسمی و هم به‌صورت تخصصی انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه در ادامه با ما همراه باشید.

ترجمه رسمی رومانی برای سفارت

شاید از خود بپرسید چگونه می‌توان برای اخذ ویزا کشور رومانی اقدام کرد. زمانی که به سفارت کشور رومانی در تهران، خیابان بهارستان مراجعه می‌کنید برای اخذ ویزا مدارکی را از شما درخواست می‌کنند که بایستی به زبان انگلیسی ترجمه شود. این مدارک به‌صورت خلاصه می‌تواند شامل شناسنامه، سند مالکیت، گواهی تمکن مالی و غیره باشد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدارک درخواستی با شماره درج شده در سایت ارتباط بگیرید.

ارائه ترجمه رسمی به همراه تأییدات

در تمامی ترجمه‌های رسمی ما از مترجمان قسم‌خورده استفاده می‌کنیم. لازم به ذکر است ترجمه‌های قانونی و رسمی بر روی سربرگ و به همراه مهر و امضا خواهد بود. از طرفی تأییدات کامل دادگستری و وزارت امور خارجه برای سفارت اخذ خواهد شد.

ترجمه تخصصی رومانیایی

همان طور که از نام آن کاملاً مشخص این خدمات تنها از روی متون تخصصی که دارای اصطلاحات و وام واژه‌های تخصصی می‌باشد انجام می‌گردد. مترجمان بومی و تخصصی در حوزه‌های علوم مختلف قادرند ترجمه تخصصی رومانیایی را با دقت کامل انجام دهند. لازم به ذکر است این خدمات دارای ضمانت کیفیت خواهد بود. بسیاری از محتواهای تخصصی از جمله کتاب، رمان، مقاله و یا پایان‌نامه‌های دانشجویی در این حیطه خواهند بود.

آشنایی با زبان رومانیایی

جالب است بدانید زبان رومانی به‌صورت رسمی متعلق به کشور رومانی است به‌عنوان یک کشور کوچک اما اقتصادی در مرکز اروپای شرقی شناخته می‌شود. زبان رومانیایی را به‌عنوان یک زبان عاشقانه نیز می‌نامند. الکساندرو نیکولسکو در کتاب تاریخچه زبان رومانیایی آن را تنها زبان عاشقانه در اروپای شرقی می‌نامد. زبان مردم رومانی از ریشه لاتین بوده و به‌نوعی با زبان ایتالیایی نیز هم مرتبه است. تاریخچه این زبان در دوره‌های مختلف دستخوش تغییرات زیادی شده تا اینکه امروزه این زبان به طور گسترده در کشورهای دیگری از جمله آمریکا، ایتالیا، اسپانیا، آلمانی و سایر کشورهای دیگر منتشر شده است.

ترجمه رومانی به فارسی

این خدمات زمانی انجام می‌شود که مثلاً شما بخواهید متنی را از زبان رومانیایی به زبان فارسی ترجمه نمایید. لازم به ذکر است به دلیل اینکه مترجم ما بومی می‌باشد. این خدمات به‌صورت تخصصی و کاملاً دقیق انجام می‌گردد. در ترجمه رومانی به فارسی و یا فارسی به رومانیایی ما تنها مترجمین حرفه‌ای در زمینه تخصصی شما استفاده می‌کنیم. مثلاً اگر نیاز به یک مترجم هم‌زمان دارید که بایستی یک مکالمه رومانیایی را بلافاصله به فارسی ترجمه کند این خدمات قابل انجام است.

نوشتهٔ پیشین
ترجمه گواهی تجرد
نوشتهٔ بعدی
ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست