دارالترجمه ایتالیایی - دارالترجمه رسمی درسا
دارالترجمه رسمی ایتالیایی

دارالترجمه ایتالیایی

امروزه در جهان با بیش از 90 میلیون نفر گویشور به زبان ایتالیایی به‌عنوان محبوب‌ترین زبان غیرانگلیسی در رتبه 5 جهان قرار دارد. زبان ایتالیایی متشکل از 21 حرف الفبایی بوده که در کشورهای مختلفی از جمله سوئیس، سومالی، اسلوونی، کانادا، کرواسی، آرژانتین و برخی کشورهای دیگر به زبان ایتالیایی صحبت می‌کنند. دارالترجمه ایتالیایی درسا قادر به ترجمه متون ایتالیایی به فارسی و سایر زبان‌ها است.

آشنایی با دارالترجمه رسمی ایتالیایی

دفتر ترجمه رسمی زبان ایتالیایی درسا با استفاده از مترجم رسمی ایتالیایی و مترجم تخصصی این زبان قادر به ترجمه‌های قانونی و تخصصی در تمامی زمینه‌ها و زبان‌های زنده دنیا از جمله زبان ایتالیایی خواهد بود. اگر به دنبال ترجمه ایتالیایی به بیش از 60 زبان و گویش می‌باشید ما قادریم این خدمات را بر اساس نیاز مشتریان و باتکیه‌بر مهارت مترجمان در کمترین زمان ممکن انجام دهیم.

اگر به دنبال ترجمه ایتالیایی در دارالترجمه رسمی ایتالیایی می‌باشید و فرصت آن‌چنانی نیز در اختیار ندارید اصلاً نگران نباشید. خدمات ترجمه فوری ما باتوجه‌به قید فوریت با کیفیت و در کمترین زمان ممکن توسط مترجمین مختلفی انجام می‌شود.اهمیت دارالترجمه ایتالیایی زمانی هویدا می‌شود که شما با اهداف مختلفی از جمله سفر، اقامت، کار و یا تحصیل در کشور ایتالیا اقدام به ترجمه‌های قانونی و علمی نمایید.

منظور از ترجمه‌های قانونی در دارالترجمه رسمی درسا ترجمه‌ای است که توسط مترجم رسمی ایتالیایی انجام می‌شود و منظور از ترجمه‌های تخصصی همان ترجمه‌هایی هستند که توسط مترجم نخبه در دفتر ترجمه زبان ایتالیایی قابل انجام است.

ترجمه ایتالیایی به فارسی در دارالترجمه ایتالیایی

ترجمه ایتالیایی به فارسی

خدمات ترجمه ایتالیایی به فارسی و سایر زبان‌ها به چندین شکل مختلف قابل انجام است. اگر برای تحصیل، اقامت و تجارت می‌خواهید به کشور ایتالیا سفر کنید اولین کاری که بایستی برای دریافت ویزا اقدام نمایید ترجمه رسمی است. شما بایستی این کار را تنها در یک دارالترجمه ایتالیایی توسط مترجم رسمی انجام دهید. لازم به ذکر است در دارالترجمه رسمی درسا این خدمات از زبان مبدأ به زبان مقصد در بیش از 60 زبان با دقت تمام انجام می‌شود. ترجمه ایتالیایی به فارسی در موضوعات مختلف از جمله کتاب‌های علمی، مقالات ژورنال و مدارک و اسناد انجام می‌شود.

ترجمه رسمی ایتالیایی

خدمات ترجمه قانونی و رسمی زبان ایتالیایی در دارالترجمه رسمی ایتالیایی درسا توسط مترجم قسم‌خورده دارای مهر رسمی انجام می‌گردد. شما می‌توانید مدارک و اسناد خود را به‌صورت کاملاً رسمی و قانونی به همراه تأییدات کامل انجام دهید. ما در ادامه به برخی از این مدارک اشاره خواهیم کرد.

ترجمه ایتالیایی مدارک

اگر بخواهیم بیشتر در این مورد صحبت کنیم بد نیست این نکته را بدانیم معمولاً خدمات ترجمه‌های رسمی برای مدارک اعم از مدارک هویتی، شغلی و یا تحصیلی برای اخذ ویزا از سفارت ایتالیا صورت می‌گیرد؛ اسناد و مدارکی که توسط مترجم رسمی ما ترجمه می‌گردند. شامل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، دانشنامه، سند ملکی و سایر اسناد و مدارک بوده که بایستی به رویت مترجم رسمی رسیده باشد تا اقدامات لازم برای ترجمه قانونی در کمترین زمان ممکن انجام شود. بنابراین مترجم رسمی ایتالیایی علاوه بر خدمات ترجمه ایتالیایی مدارک شما قادر است در صورت لزوم تأییدات کامل دادگستری و وزارت را در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت نماید.

اهمیت مهاجرت به ایتالیا چه برای تحصیل و چه برای کار در درجه بالایی قرار دارد زیرا کشور ایتالیا امروزه به‌عنوان کشورهای برتر در حوزه جهانی واردات و صادرات کالاها در اروپا فعالیت دارد. از طرفی امروزه ایتالیا به‌عنوان قطب گردشگری تاریخی در جهان و اروپا به‌حساب می‌آید. هنرمندانی چون طراح لباس و پوشاک می‌توانند پس از ترجمه برخی مدارک و رزومه خود برای تحصیل در این رشته و تجربه بسیار به این کشور مهاجرت نمایند. زیرا یکی از بزرگ‌ترین صنعت مد در جهان در کشور ایتالیا با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

ترجمه ایتالیایی به صورت تخصصی

ترجمه تخصصی ایتالیایی

خدمات ترجمه تخصصی معمولاً در تمامی زمینه‌های علمی انجام خواهد شد. تبحر و تخصص مترجمان تخصصی زبان ایتالیایی بایستی به حدی باشد که بتوانند نکات ظریف زبانی و کلمات تخصصی در متون علمی و پژوهشی را درک کرده و به بهترین شکل به زبان مقصد ترجمه نمایند؛ بنابراین درصورتی‌که نیاز به ترجمه مقاله، کتاب، رمان و یا متون علمی و تخصصی دارید، دارالترجمه ایتالیایی درسا فعال خواهد بود. یکی از مهم‌ترین کاربردهای ترجمه‌های تخصصی ایتالیایی توسط مترجمان نخبه ارائه خدمات ترجمه مقالات به زبان ایتالیایی بوده که مناسب دانشجویانی است که نیاز به ارائه متون تخصصی به دانشگاه‌های ایتالیایی‌زبان را خواهند داشت.

ترجمه فیلم و سریال به ایتالیایی

از جمله کاربردهای مهم این زبان ترجمه انواع فیلم‌ها و سریال‌های روز جهان به زبان ایتالیایی است. همان‌طور که می‌دانید صنعت فیلم و فیلم‌سازی در ایتالیا بسیار شناخته شده است. به همین دلیل در دارالترجمه ایتالیایی درسا ما با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و با استفاده از مترجمان انسانی و تیم هماهنگ‌کننده قادریم انواع ترجمه‌ها از جمله زیرنویس را به‌صورت تخصصی و استاندارد به شما عزیزان ارائه دهیم. لازم به ذکر است پس از ترجمه و هماهنگ‌سازی زیرنویس‌ها فایل کامل خروجی SRT تحویل شما عزیزان خواهد شد.

ترجمه کاتالوگ و بروشور به ایتالیایی

اگر مدیر یک شرکت و یا دارای یک تجارت هستید که نیاز به تبلیغات گسترده و حرفه‌ای به مشتریان خارجی خود می‌باشید. شما نیاز به ترجمه کاتالوگ محصولات و خدمات دارید. لازم به ذکر است ترجمه کاتالوگ و بروشور به ایتالیایی از زبان فارسی به جهت معرفی خدمات کسب و کار شما به بهترین شکل و دقیق برای حضور در بازارهای بین‌المللی بوده تا بتواند نقش مؤثری را ایفا کند. اگر به دنبال استفاده از بهترین تکنیک برای معرفی برند خود هستید می‌توانید از این نوع از خدمات استفاده نمایید.

ترجمه وب‌سایت به ایتالیایی

وجود یک سایت در فضای مجازی می‌تواند به معرفی خدمات و محصولات و یا برندینگ شما کمک کند؛ بنابراین اگر در این زمینه به‌صورت حرفه‌ای کار می‌کنید. ترجمه سایت به ایتالیایی می‌تواند علاوه بر اینکه رتبه شما را در موتورهای جستجو بهبود بخشد از بازدیدکنندگان واقعی ایتالیایی‌زبان نیز بهره‌مند شوید. ترجمه یک سایت درواقع ترجمه ویترین کسب‌وکار شما در فضای وب جهانی خواهد بود.

ترجمه شفاهی ایتالیایی در تیم درسا

ارائه خدمات ترجمه شفاهی به زبان ایتالیایی به‌عنوان یک فعالیت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای است که تیم درسا با بیش از 15 سال تجربه در این زمینه قادر است هماهنگی‌های لازم را با شرکت‌ها، اشخاص و یا سازمان‌ها جهت برقراری نمایشگاه‌های بین‌المللی، تورهای گردشگری، همایش‌ها و یا قراردادهای تجاری دوطرفه و یا چند طرفه به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

ترجمه بومی ایتالیایی

چه کسی بهتر از آن است که ترجمه‌هایی که انجام می‌دهد به زبان بومی باشد. در حوزه ترجمه‌های تخصصی مترجمان بومی و مادری زبان قادر هستند برخی از متون فنی و علمی شما را در زمینه‌های خاص ترجمه نمایند. ارائه خدمات ترجمه بومی ایتالیایی در دارالترجمه ایتالیایی درسا خدمات ارزشی تیم ما است. ما قادریم انواع اصطلاحات و وام واژه‌های تخصصی را باتکیه‌بر تفاوت‌های ظریف زبانی و فرهنگی از زبان مبدأ به زبان مقصد برگردان نماییم. مترجم بومی موظف است متون و محتواهای فنی شما را به زبان مقصد یکسان‌سازی کنند؛ بنابراین اگر نیازمند ترجمه اشعار، رمان، کتاب و یا سایر متون فنی هستید جای مناسبی آمده‌اید.

قیمت ترجمه ایتالیایی

اطلاع از قیمت ترجمه ایتالیایی همواره یکی از مهم‌ترین عامل در انتخاب یک دارالترجمه است. اما مهم‌تر از آن این است که خدماتی ارائه شود که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت ترجمه کاملاً تضمینی باشد. ما در تیم درسا با استفاده از تعرفه قانونی در ترجمه‌های رسمی تمامی خدمات خود را گارانتی کرده و خیال شما از این بابت آسوده خواهیم کرد. لازم به ذکر است جهت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ترجمه زبان ایتالیایی و یا سایر زبان‌ها می‌توانید به 3 روش اقدام نمایید.

  • از طریق سایت بخش ثبت سفارش ترجمه
  • از طریق چت آنلاین به‌صورت 24 ساعته
  • از طریق شماره‌های تماس با ما

پس از اقدامات لازم به ثبت سفارش ترجمه کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن به شما اعلام هزینه و زمان دقیق را انجام خواهند داد.

دارالترجمه ایتالیایی در تهران و شهرستان‌ها

در پایتخت ایران در شهر تهران دفتر ترجمه زبان ایتالیایی درسا به‌عنوان دفتر اصلی فعالیت دارد. اگر در تهران سکونت دارید و می‌خواهید از خدمات ترجمه زبان ما استفاده نمایید لازم به ذکر است شما عزیزان می‌توانید به 2 صورت اقدام نمایید. در روش اول شما می‌توانید از طریق سایت سفارش خود را انجام داده و این نکته را بدانید که ترجمه شما از ابتدا تا انتها از زمان تحویل یا دریافت مدارک کامل شما توسط پیک رایگان دارالترجمه به دفتر تحویل داده شد و پس از ترجمه درب منزل و یا محل کار تحویل داده خواهد شد همچنین شما می‌توانید برای انجام این فرایند حضوراً در دفتر ترجمه اقدام نمایید.

اگر در شهرستان حضور دارید نیز می‌توانید هم از طریق سایت و هم بخش چت آنلاین به‌صورت 24 ساعته و 7 روز هفته سفارشات خود را با قیمت بسیار مناسب همراه با تخفیف ویژه درج نمایید.

ترجمه فوری ایتالیایی با کیفیت تضمین شده از سایت دارالترجمه درسا

اگر می‌خواهید خدمات ترجمه فوری در کمتر از یک روز و یا چندروزه را کاملاً دقیق و با کیفیت دریافت کنید ما قادریم تمامی محتواهای شما را توسط چندین مترجم نخبه انجام داده تا بتوانید در کمترین زمان ممکن ترجمه شما انجام شود. لازم به ذکر است تمامی خدمات ترجمه قانونی و رسمی ما دارای ضمانت مادام‌العمر و همیشگی خواهد بود.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه فرانسوی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه اوکراینی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست