دارالترجمه ایتالیایی - دارالترجمه رسمی درسا
دارالترجمه رسمی ایتالیایی

دارالترجمه ایتالیایی

امروزه در جهان با بیش از 90 میلیون نفر گویشور به زبان ایتالیایی به عنوان محبوبترین زبان غیر انگلیسی در رتبه 5 جهان قرار دارد. زبان ایتالیایی متشکل از 21 حرف الفبایی بوده که در کشورهای مختلفی از جمله سوئیس، سومالی، اسلوونی، کانادا، کروواسی، آرژانتین و برخی کشور های دیگر به زبان ایتالیایی صحبت می کنند. دارالترجمه ایتالیایی درسا قادر به ترجمه متون ایتالیایی به فارسی و سایر زبان ها است.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی

دفتر ترجمه رسمی زبان ایتالیایی درسا با استفاده از مترجم رسمی ایتالیایی و مترجم تخصصی این زبان قادر به ترجمه های قانونی و تخصصی در تمامی زمینه ها و زبان های زنده دنیا از جمله زبان ایتالیایی خواهد بود. اگر به دنبال ترجمه ایتالیایی به بیش از 60 زبان و گویش می باشید ما قادریم این خدمات را بر اساس نیاز مشتریان و با تکیه بر مهارت مترجمان در کمترین زمان ممکن انجام دهیم.

اگر به دنبال ترجمه ایتالیایی در دارالترجمه رسمی ایتالیایی می باشید و فرصت آنچنانی نیز در اختیار ندارید اصلا نگران نباشید. خدمات ترجمه فوری ما با توجه به قید فوریت با کیفیت و در کمترین زمان ممکن توسط مترجمین مختلفی انجام می شود.

اهمیت دارالترجمه ایتالیایی زمانی هویدا می شود که شما با اهداف مختلفی از جمله سفر، اقامت، کار و یا تحصیل در کشور ایتالیا اقدام به ترجمه های قانونی و علمی نمایید. منظور از ترجمه های قانونی در دارالترجمه رسمی درسا ترجمه ای است که توسط مترجم رسمی ایتالیایی انجام می شود و منظور از ترجمه های تخصصی همان ترجمه هایی هستند که توسط مترجم نخبه در دفتر ترجمه زبان ایتالیایی قابل انجام است.

Italian translation Agency

ترجمه ایتالیایی به فارسی

خدمات ترجمه ایتالیایی به فارسی و سایر زبان ها به چندین شکل مختلف قابل انجام است. اگر برای تحصیل، اقامت و تجارت می خواهید به کشور ایتالیا سفر کنید اولین کاری که بایستی برای دریافت ویزا اقدام نمایید ترجمه رسمی است.

شما بایستی این کار را تنها در یک دارالترجمه ایتالیایی توسط مترجم رسمی انجام دهید. لازم به ذکر است در دارالترجمه رسمی درسا این خدمات از زبان مبدا به زبان مقصد در بیش از 60 زبان با دقت تمام انجام می شود.

ترجمه ایتالیایی به فارسی در موضوعات مختلف از جمله کتاب های علمی، مقالات ژورنال و مدارک و اسناد انجام می شود.

قیمت ترجمه ایتالیایی

اطلاع از قیمت ترجمه ایتالیایی همواره یکی از مهمترین عامل در انتخاب یک دارالترجمه است. اما مهمتر از آن این است که خدماتی ارائه شود که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت ترجمه کاملا تضمینی باشد. ما در تیم درسا با استفاده از تعرفه قانونی در ترجمه های رسمی  تمامی خدمات خود را گارانتی کرده و خیال شما از این بابت آسوده خواهیم کرد. لازم به ذکر است  جهت اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ترجمه زبان ایتالیایی و یا سایر زبان ها می توانید به 3 روش اقدام نمایید

  •  از طریق سایت بخش ثبت سفارش ترجمه
  •  از طریق چت  آنلاین  به صورت 24 ساعته
  • از طریق شماره های تماس با ما

پس از اقدامات لازم به ثبت سفارش ترجمه کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن به شما اعلام هزینه و زمان دقیق را انجام خواهند داد.

ترجمه رسمی ایتالیایی توسط مترجم رسمی

خدمات ترجمه قانونی و رسمی زبان ایتالیایی در دارالترجمه رسمی ایتالیایی درسا توسط مترجم قسم خورده دارای مهر رسمی انجام می گردد. شما می توانید مدارک و اسناد خود را به صورت کاملا رسمی و قانونی به همراه تاییدات کامل انجام دهید.

اسناد و مدارکی که توسط مترجم رسمی ما ترجمه می گردند. شامل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، دانشنامه، سند ملکی و سایر اسناد و مدارک بوده که بایستی به رویت مترجم رسمی رسیده باشد تا اقدامات لازم برای ترجمه قانونی در کمترین زمان ممکن انجام شود.

ترجمه تخصصی ایتالیایی

خدمات ترجمه تخصصی معمولا در تمامی زمینه های علمی انجام خواهد شد. تبحر و تخصص مترجمان تخصصی زبان ایتالیایی بایستی به حدی باشد که بتوانند نکات ظریف زبانی و کلمات تخصصی در متون علمی و پژوهشی را درک کرده و به بهترین شکل به زبان مقصد ترجمه نمایند. بنابراین در صورتی که نیاز به ترجمه مقاله، کتاب، رمان و یا متون علمی و تخصصی دارید دارالترجمه ایتالیایی درسا فعال خواهد بود.

ترجمه شفاهی ایتالیایی در تیم درسا

ارائه خدمات ترجمه شفاهی به زبان ایتالیایی به عنوان یک فعالیت کاملا تخصصی و حرفه ای است که تیم درسا با بیش از 15 سال تجربه در این زمینه قادر است هماهنگی های لازم را با شرکت ها، اشخاص و یا سازمان ها جهت برقراری نمایشگاه های بین المللی، تورهای گردشگردی، همایش ها و یا قراردادهای تجاری دوطرفه و یا چند طرفه به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

دارالترجمه ایتالیایی در تهران و شهرستان ها

در پایتخت ایران در شهر تهران دفتر ترجمه زبان ایتالیایی درسا به عنوان دفتر اصلی فعالیت دارد. اگر در تهران سکونت دارید و می خواهید از خدمات ترجمه زبان ما استفاده نمایید لازم به ذکر است شما عزیزان می توانید به 2 صورت اقدام نمایید. در روش اول شما می توانید از طریق سایت سفارش خود را انجام داده و این نکته را بدانید که ترجمه شما از ابتدا تا انتها از زمان تحویل  یا دریافت مدارک کامل شما توسط پیک رایگان دارالترجمه به دفتر تحویل داده شد و  پس از ترجمه درب منزلو یا محل کار تحویل داده خواهد شد همچنین شما می توانید برای انجام این فرآیند حضورا در دفتر ترجمه اقدام نمایید.

اگر در شهرستان حضور دارید نیز می توانید هم از طریق سایت و هم بخش چت انلاین به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته سفارشات خود را با قیمت بسیار مناسب همراه با تخفیف ویژه درج نمایید.

ترجمه فوری ایتالیایی با کیفیت تضمین شده از سایت دارالترجمه درسا

اگر می خواهید خدمات ترجمه فوری در کمتر از یک روز و یا چند روزه را کاملا دقیق و با کیفیت دریافت کنید ما قادریم تمامی محتواهای شما را توسط چندین مترجم نخبه انجام داده تا بتوانید در کمترین زمان ممکن ترجمه شما انجام شود. لازم به ذکر است تمامی خدمات ترجمه قانونی و رسمی ما دارای ضمانت مادام العمر و همیشگی خواهد بود.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه فرانسوی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه اوکراینی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست