دارالترجمه انگلیسی - دارالترجمه رسمی درسا
دارالترجمه انگلیسی

دارالترجمه انگلیسی

در دارالترجمه انگلیسی درسا باتکیه‌بر سال‌ها تجربه در امر ترجمه رسمی انگلیسی توسط مترجم رسمی و قسم‌خورده به‌صورت حضوری امکان ترجمه رسمی مدارک و اسناد در کمترین زمان به همراه تأییدات کامل خواهد بود. درصورتی‌که نیاز به ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی درسا را دارید کافی است درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

دارالترجمه رسمی انگلیسی

همانطور که می دانید زبان انگلیسی در جهان امروزه به عنوان یک زبان بین المللی شناخته می شود. بسیاری از کشورهای جهان برای ارتباط با طرفین سعی در ترجمه زبان انگلیسی توسط مترجم نخبه دارند. تا از این طریق بتوانند پیام خود را به سایرین انتقال دهند. اهمیت دارالترجمه رسمی انگلیسی زمانی معنا پیدا می‌کند که ترجمه های دقیق و بومی انجام شوند.دارالترجمه رسمی درسا، دارای کادری مجرب و کارآزموده بوده و با داشتن مترجمین حرفه‌ای در زمینه ترجمه رسمی زبان انگلیسی به سایر زبان‌ها و بلعکس آماده ارائه خدمات به مشتریان خواهد بود.

انگلیسی‌زبان بین‌المللی و یکی از زبان‌های اساسی می‌باشد که شما برای سفر یا داشتن روابط تجاری و حرفه‌ای با کشورهای دیگر نیازمند آن هستید. زبان انگلیسی با بیش از ۳۵۰ میلیون گوینده در سراسر جهان در بالاترین رتبه‌بندی زبان‌های بومی است که بدان صحبت می‌کنند. روابط تجاری ابرقدرت ها به زبان انگلیسی با سایر کشورها بسیار فعال است. به‌طوری‌که برای بهبود روابط تجاری، در هنگام واردات و صادرات کالاها و خدمات و همچنین روابط سیاسی، درخواست‌های خدمات ترجمه انگلیسی به طور قابل‌توجهی در سال‌های اخیر افزایش‌یافته است.

ترجمه محصولات و خدمات یک شرکت و همچنین محتوای وب به انگلیسی برای بیشتر مشاغل ضروری است. بیش از نیمی از مطالب موجود در اینترنت به زبان انگلیسی ترجمه شده است بنابراین می‌توان گفت زبان دوم با بیشترین حضور در اینترنت، زبان انگلیسی است. اگر  اطلاعات کسب‌وکار شما به انگلیسی ترجمه نشود، شما نه‌تنها دسترسی به بزرگ‌ترین بازار جهانی را از دست می‌دهید، بلکه به رقبای خود نیز نسبت به تجارت، امتیاز می‌دهید.

ترجمه انگلیسی به فارسی و سایر زبان ها

در دارالترجمه رسمی انگلیسی درسا بیش از 60 زبان و گویش قابل انجام است. اگر نیاز به ترجمه رسمی انگلیسی از زبان فارسی به انگلیسی دارید. شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری از طریق سایت دارالترجمه رسمی ما فایل و مدارک خود را برای ما ارسال نمایید تا مترجم رسمی حضوری در دفتر در کمترین زمان ممکن به شما اعلام هزینه و زمان واقعی نماید. از طرفی با حضور در دفتر ترجمه رسمی ما ترجمه انگلیسی به فارسی و سایر زبان ها قابل انجام خواهد بود.

دفتر دارالترجمه رسمی انگلیسی

قیمت دارالترجمه رسمی انگلیسی

لازم به ذکر است قیمت ترجمه انگلیسی ما کاملا بر اساس نرخ مصوب کانون مترجمان رسمی قوه قضاییه بوده و ثابت خواهد بود. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد تعرفه ترجمه انگلیسی و یا سایر زبان ها به صورت رسمی و یا تخصصی را دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و یا از طریق بخش ثبت سفارش اقدام نمایید.

در دارالترجمه انگلیسی چه ترجمه های قابل انجام است

اگر به دنبال ترجمه در زمینه های تخصصی هستید ما در تمامی زمینه ها از جمله پزشکی، کامپیوتر، حقوق، عمران، صنایع و بسیاری از رشته های تخصصی دانشگاهی فعالیت داریم. اکثر ترجمه هایی که در زمینه های تخصصی ترجمه می شوند کاملا دقیق بوده و با قیمت بسیار مناسب انجام خواهدشد. اگر به دنبال ترجمه فیلم هستید، دارالترجمه درسا با استفاده از مترجمین نخبه و متخصص در این امر و با ترجمه نمونه‌های موفق از ترجمه فیلم قادر به ارائه خدمات و زیرنویس فیلم‌های شما خواهد بود.

اگر به دنبال ترجمه فایل صوتی هستید، ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری از قبیل آهنگ، شعر، ویدئو، کلیپ، تیزر تبلیغاتی، فیلم‌های آموزشی به‌صورت حرفه‌ای و زیر نظر متخصصین مجرب و کارآزموده صورت می‌پذیرد، و با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می‌شود.

شایان‌ذکر است نحوه محاسبه و نرخ ترجمه این فایل‌ها کمی با ترجمه متون متفاوت می‌باشد. ما در اینجا معتقدیم بهترین و بزرگ‌ترین پاداش دستیابی به رضایت مشتری است؛ بنابراین در ترجمه‌های رسمی خود به زبان انگلیسی ما بر کیفیت و دقت اسنادی که مشتری دریافت می‌کند، تأکید ویژه‌ای داریم. به‌طوری‌که به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهیم که متن ترجمه شده عاری از هرگونه خطا و اشتباه است.

ما خدمات ترجمه رسمی را از زبان انگلیسی به آلمانی و همچنین سایر زبان‌ها و بالعکس برای تمام مشاغل، مؤسسات حقوقی و غیره ارائه می‌دهیم. خدمات ترجمه انگلیسی به‌صورت کاملاً تخصصی، ترجمه فوری انگلیسی، خدمات ترجمه شفاهی و مترجم هم‌زمان می‌باشد که توسط مترجم تخصصی و رسمی درسا انجام می‌گیرد. مترجمان ما در ترجمه اسناد حقوقی اعم از قراردادها و توافق‌نامه‌ها گرفته تا مکاتبات حقوقی و اسناد رسمی و تجاری تخصص دارند و ترجمه وب‌سایت‌ها را به نحو احسن انجام می‌دهند.

چه مدارکی در دارالترجمه رسمی انگلیسی ترجمه می شوند؟

شاید این سوال بسیاری از شما عزیزان باشد. اگر از طریق موتور جستجو وارد این صفحه شده اید، پیشنهاد می کنیم تا انتها مطالب را مطالعه نمایید ما اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما خواهیم گذاشت. به طور کلی همه مدارک اعم از شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، سند طلاق، قراردادهای حقوقی، گواهینامه ها و بسیاری از اسناد هویتی و شخصی توسط مترجم رسمی قسم خورده و حضوری در دفتر ترجمه رسمی انگلیسی قابل ترجمه خواهد بود.

نکته مهم در ترجمه رسمی به هر زبانی این است که تنها از طریق رویت مدارک ترجمه قابل تایید شدن دارد و این امر باعث می شود مترجم رسمی پس از رویت مدرک اقدام به ترجمه رسمی کرده و مهر مترجم و همچنین تاییدات کامل اخذ گردد.

ترجمه تضمینی انگلیسی در دارالترجمه انگلیسی درسا

لازم به ذکر است تمامی ترجمه های رسمی ما ضمانت دائم دارند و این به این معنی است اگر ترجمه ای ناقص انجام شود بدون اخذ هیچ گونه هزینه ای مجددا توسط مترجم بازبینی انجام خواهدشد. اما این مورد را خوب دقت نمایید معمولا تمامی ترجمه های تیم درسا توسط یک مترجم ارشد بررسی گردیده و سپس توسط کارشناس کنترل کیفی ارزیابی و علائم و حتی خطاهای نگارشی بررسی می گردد تا یک ترجمه دقیق و عاری از هر گونه خطا و اشتباه تحویل مشتریان عزیز شود.

کیفیت ترجمه انگلیسی بهترین تضمین ما درمورد ترجمه صحیح متون شما به انگلیسی است، ما در طی 15 سال تجربه در زمینه ترجمه زبان از بسیاری از مترجمان حرفه ای و بومی به زبان های مختلف استفاده کرده ایم در زمینه انگلیسی ما مترجم رسمی حضوری در دفتر داریم که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده اقدام به ترجمه مدارک و یا مقالات خود کنید.

اگر نیاز به ترجمه متون خاصی هستید ما کاملاً اطمینان حاصل می‌کنیم که مترجم حرفه‌ای انگلیسی که به شما اختصاص‌داده‌شده است در زمینه موضوعی، کاملاً واجد شرایط و متخصص است؛ بنابراین ترجمه و نسخه اصلی از نظر لحن و محتوا در هر دو زبان مشابه هستند.

اعتبار دارالترجمه انگلیسی درسا

سابقه کارشناسان ما در ترجمه زبان به بیش از 15 سال سابقه مفید رسیده است ما در گذشته از چند زبان شاخص شروع کردیم و امروزه به حدود 60 زبان می توانیم ترجمه کنیم. اعتبار دارالترجمه رسمی ما، در درک نیازهای هر مشتری است و ما معتقدیم که این مسئولیت ماست که بهترین خدمات ترجمه را ارائه دهیم. تیم مترجمان حرفه‌ای انگلیسی‌زبان ما همیشه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است تا شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری کند.

نقش مترجم در دارالترجمه انگلیسی درسا

ما در دارالترجمه انگلیسی هم از مترجم رسمی انگلیسی استفاده می کنیم و هم از مترجم تخصصی و شفاهی به صورت خلاصه برخی تفاوت های این 3 مورد را با هم بررسی می کنیم پس با ما همراه باشید.

مترجم رسمی انگلیسی

مترجم رسمی انگلیسی ما در حال حاضر به صورت حضوری در دفتر خدمات ترجمه را ارائه می دهد. مترجم رسمی انگلیسی درسا دارای مهر رسمی بوده و دفتر ترجمه رسمی شماره 858 به عنوان یک دارالترجمه انگلیسی فعال است. اگر نیاز به ترجمه مدارک و اسناد دارید می بایست به یکی از دو طریق اقدام نمایید. ابتدا می توانید در هر کجا که هستید از طریق سایت دارالترجمه اقدام به ثبت سفارش نموده تا پس از تایید اولیه فرآیند ترجمه شما آغاز گردد.

در روش دوم می توانید با حضور در دفتر ترجمه انگلیسی درسا جهت ترجمه اقدام نماید. لازم به ذکر است در هر دو روش کارشناسان ما قادر به پاسخگویی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته هم از طریق چت آنلاین و هم از طریق تماس تلفنی با شماره های درج شده به شما عزیزان خواهند بود.

مترجم تخصصی انگلیسی

همانطور که از نام آن بر می آید مترجم تخصصی به شخصی اطلاق می شود که تنها ترجمه تخصصی انجام دهد ما بعدا در این مورد توضیح مفصلی در یک پست جدا خواهیم داد اما اگر به طور خلاصه با ترجمه تخصصی آشنا شوید منظور همان ترجمه ای است که بر روی متون تخصصی در رشته های علمی خصوصا ترجمه مقاله خواهند گفت.

مترجم شفاهی انگلیسی

مترجم شفاهی انگلیسی موظف است در همان لحظه مطلب را از گوینده شنیده و به صورت همزمان ترجمه می کند. برخی مترجم شفاهی را با مترجم همزمان یکسان می نامند. مترجمین شفاهی در هر زبان این استعداد را دارند تا بلافاصله به طور همزمان اقدام به ترجمه کرده و هم ردیف، هم زمان و یا پیاپی آن را به مخاطب خود انتقال دهند.

هنگامی‌که برای حضور در دفاتر اسناد رسمی، دفتر ازدواج، دادگاه خانواده و یا حتی جلسات کاری نیاز به حضور مترجم شفاهی انگلیسی دارید دارالترجمه رسمی درسا، با دارا بودن این امکان برای سفارش مترجم شفاهی نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه آلمانی
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه عربی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست