دارالترجمه اردو - دارالترجمه رسمی درسا

اگر نیاز به ترجمه زبان اردو توسط مترجمان بومی برای انجام پروژه‌های خود می‌باشید. کلیه خدمات ترجمه اردو به فارسی و سایر زبان‌ها در دارالترجمه اردو توسط مترجمان انسانی و با کیفیت تضمین شده انجام می‌شود. کلیه خدمات ما در این زبان تحت یک فرایند دقیق بررسی شده و به‌صورت استاندارد توسط تیم پشتیبانی تحویل مشتریان عزیز خواهد شد. اگر نیاز به ویرایش و بازبینی متون خود از زبان مبدأ به زبان مقصد را دارید ما با استفاده از مترجم ارشد و حرفه‌ای خدمات نوآورانه‌ای را به بسیاری از افراد و شرکت‌ها ارائه خواهیم داد.

ترجمه اردو به فارسی

در ترجمه اردو به فارسی برای متون شما تنها از مترجمان هوشمند انسانی کمک گرفته می‌شود. ما قادریم در دارالترجمه اردو زبان‌های کشور پاکستان، افغانستان، هندوستان و سایر کشورهایی که به این زبان تکلم می‌کنند ترجمه‌های کاملاً تخصصی را انجام دهیم.
زبان اردو امروزه به‌عنوان زبان رسمی کشور پاکستان توسط مردمان این سرزمین شناخته می‌شوند. ترجمه زبان اردو از لحاظ تلفظ و وام واژه‌های تخصصی تقریباً شبیه به زبان هندی می‌باشد. بسیاری از متون ادبیاتی و شاعرانه در این زبان ریشه دوانیده به همین دلیل این ترجمه بومی اردو می‌تواند یک خدمات مهم ارزشمندی تلقی شود.

ترجمه متن اردو به زبان فارسی با گویش مختلف از جمله هندی و خط دیوانگری در هندوستان و رسم‌الخط فارسی و عربی و سایر گویش‌ها توسط مترجم بومی درسا قابل انجام است.

قیمت ترجمه اردو

اگر نیاز به ترجمه این زبان دارید لازم به ذکر است برای استعلام دقیق قیمت ترجمه اردو می‌توانید به چند روش در دارالترجمه اردو اقدام نمایید. نرخ ترجمه اردو برای متون تخصصی بر اساس تعداد کلمات به‌صورت استاندارد توسط مترجم تخصصی این زبان تعیین می‌شود.
در روش‌های استعلام از قیمت ترجمه اردو کافی است از سه طریق اقدام نمایید.

  • استعلام از بخش چت آنلاین
  • استعلام از بخش ثبت سفارش ترجمه در سایت
  • تماس با شماره‌های درج شده در سایت

در دارالترجمه اردو چه خدماتی انجام می‌شود؟

به‌طورکلی در دفتر ترجمه درسا برای ترجمه این زبان تنها ترجمه‌های تخصصی توسط مترجمان حرفه‌ای انجام می‌شود. برای مثال اگر نیاز به ترجمه متون کتاب، ترجمه‌های ادبی و ترجمه‌های رمان، ترجمه‌های فیلم و سریال و یا ترجمه‌های شفاهی دارید تمام خدمات علاوه بر مترجمان نیتیو توسط ویراستاران ما بازبینی شده و وام واژه‌های و نکات ظریف زبانی به‌دقت بررسی خواهد شد تا خطاها و اشتباهات سهو از بین رفته و یک ترجمه دقیق تحویل مشتریان عزیز شود.

ترجمه‌های تخصصی اردو

همان‌طور که از نام آن کاملاً مشخص است متون و محتواهای تخصصی از جمله رمان‌ها، کتاب‌ها و یا حتی اشعار ادبی در دسته ترجمه‌های تخصصی قرار می‌گیرند. به همین دلیل مترجمانی که در حوزه‌های تخصصی تبحر کافی دارند قادر به انجام این خدمات خواهد بود. در ترجمه‌های تخصصی زبان اردو تمامی رشته‌های علمی و تحقیقاتی در دارالترجمه اردو درسا قابل انجام و پشتیبانی خواهد بود. برای مثال اگر نیاز به ترجمه متون حقوقی و یا پزشکی دارید ما در این زبان دارای مترجم مخصوص به خود هستیم.

ترجمه‌های شفاهی اردو

اگر نیاز به مترجم هم‌زمان اردو را برای استفاده در جلسات و قراردادها و مکاتبات تلفنی و یا اداری و همچنین جهت شرکت در همایش‌های بین‌المللی را دارید جای درستی آمده‌اید این خدمات به طور کاملاً تخصصی و دقیق توسط دارالترجمه رسمی درسا قابل انجام است.

آشنایی مختصر با زبان اردو

این زبان از شاخه زبان هندو آریایی و هم‌خانواده هندواروپایی به‌حساب می‌آید. این زبان نزدیک به 70 میلیون نفر گویشور و حدود 100 میلیون نفر یا شاید هم بیشتر به‌عنوان زبان دوم در سراسر جهان تکلم می‌کنند. بیشتر کشورهایی که به این زبان تکلم می‌کنند هند و پاکستان خواهند بود. بد نیست بدانید در کشور هندوستان این زبان در قانونی رسمی کشور شناخته شده است. در مورد تاریخچه مختصر این زبان در قرن 12 میلادی از منطقه شمال غربی هند توسعه یافت.

زبان اردو با هندی زبانی است که در شبه‌قاره هند پدیدآمده و رشد کرده است. همه آنها از پایه هندوآریایی به وجود آمده‌اند و از لحاظ واج‌شناسی و دستور زبان به‌قدری شبیه به هم هستند که به نظر زبان یکسانی خواهند بود. بااین‌حال از نظر فرهنگ لغت از منابع مختلفی سرچشمه گرفته‌اند.

بیشتر بدانید: آشنایی با دارالترجمه هندی

ترجمه فوری اردو در دارالترجمه رسمی درسا با کیفیت تضمین شده

اگر نیاز خدمات ترجمه با قید فوریت دارید لازم به ذکر است این خدمات در کمترین زمان ممکن و با قیمت بسیار مناسب و ارزان توسط مترجمان بومی انجام می‌شود. لازم به ذکر است کمترین زمان ممکن از چند ساعت تا چند روز بسته به حجم محتوای شما متفاوت است.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه مجاری
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه کردی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست