دارالترجمه آلمانی - دارالترجمه رسمی درسا
German Translation Office

دارالترجمه آلمانی

زبان آلمانی گسترده‌ترین زبان در اروپای غربی است، بنابراین جز زبان‌های مهم محسوب می‌گردد. زبان آلمانی به جز آلمان در اتریش، سوئیس، لوکزامبورگ، دانمارک، بلژیک، ایتالیا و حتی فرانسه و نامیبیا در آفریقا مورد تکلم و استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل دارالترجمه آلمانی به عنوان بهترین انتخاب برای ترجمه زبان آلمانی خواهد بود.

دارالترجمه رسمی آلمانی

دارالترجمه آلمانی به‌عنوان دفتر ترجمه رسمی زبان آلمانی فعالیت دارد. ما در دارالترجمه آلمانی قادر به ترجمه متون از زبان آلمانی و یا به زبان آلمانی خواهیم بود. ما با استفاده از مترجم آلمانی‌زبان مبدأ و مقصد را در بیش از 60 زبان و گویش ترجمه می‌کنیم. امروزه زبان آلمانی بسیار شبیه زبان هلندی است اما ترجمه آلمانی در دارالترجمه رسمی آلمانی درسا توسط مترجم بومی انجام می‌شود.

ترجمه دقیق زبان آلمانی می‌بایست توسط یک مترجم حرفه‌ای و نخبه انجام شود. بهترین راه اعتماد به یک دارالترجمه آلمانی معتبر این است که در زبان موردنظر گارانتی کیفیت ارائه دهد. دارالترجمه رسمی درسا با دارابودن مترجم رسمی آلمانی و تخصصی این زبان می‌توانید بر روی متون بررسی کیفی را برای هر ترجمه ارائه دهد.

ترجمه آلمانی به فارسی و سایر زبان‌ها

ترجمه آلمانی به فارسی و بالعکس برای هر زمینه تخصصی خاصی در دارالترجمه رسمی آلمانی درسا قابل انجام است. اگر در دپارتمان آلمانی به دنبال ترجمه رسمی آلمانی می‌باشید لازم به ذکر است ما این خدمات را به نحو احسن و در کمترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.

درصورتی‌که نیاز به ترجمه تخصصی آلمانی دارید لازم است بدانید اکثر زمینه‌های تخصصی در رشته علمی و دانشگاهی را تحت پوشش داریم. برای مثال ترجمه پزشکی، حقوق، صنایع، کامپیوتر، ادبیات و بسیاری از رشته‌های تخصصی دانشگاهی را ترجمه خواهیم کرد.

قیمت دارالترجمه آلمانی

مسئله قیمت به‌عنوان یک موضوع پراهمیت برای همه شما است. ما سعی کردیم در خدمات دارالترجمه آلمانی خود علاوه بر افزایش کیفیت خدمات، قیمت مناسب را در نظر بگیریم. اما بد نیست این نکته را به‌خاطر داشته باشد. قیمت ترجمه آلمانی به‌صورت رسمی طبق نرخ‌نامه مصوب مترجمان رسمی بوده و کاملاً قانونی خواهد بود. لازم به ذکر است در صورت نیاز به استعلام دقیق قیمت دارالترجمه آلمانی می‌توانید از طریق سایت دارالترجمه رسمی درسا با ما تماس بگیرید.

در دارالترجمه آلمانی چه خدماتی ارائه می‌گردد

به‌طورکلی در تیم آلمانی درسا خدمات ترجمه رسمی، ترجمه تخصصی، ترجمه فوری و ترجمه شفاهی قابل انجام است. به‌صورت خلاصه تفاوت این خدمات را باهم نام می‌بریم.

دارالترجمه رسمی آلمانی

ترجمه رسمی آلمانی

ترجمه رسمی همان‌طور که از نام آن کاملاً مشخص به‌صورت رسمی و توسط مترجم رسمی قسم‌خورده به همراه تأییدات قانونی کامل انجام می‌شود. در ترجمه آلمانی به‌صورت رسمی تمامی مدارک هویتی و شخصی از جمله شناسنامه، سند ازدواج و یا قراردادها توسط مترجم رسمی آلمانی انجام شده و مهر مترجم ضمیمه برگه خواهد شد. از طرفی پس از ترجمه تمامی تأییدات قانونی اخذ می‌گردد.

ترجمه تخصصی آلمانی

در ترجمه تخصصی نیز تنها بر روی متون تخصصی توسط مترجم متخصص انجام می‌شود. مثلاً اگر ترجمه پزشکی به زبان آلمانی انجام شود. این ترجمه باید توسط مترجم آلمانی که با مسائل پزشکی کاملاً آشنا می‌باشد انجام شده باشد تا از اصطلاحات و نکات ظریف زبانی بهره‌مند بوده و آن را به زبان مقصد ترجمه نماید.

ترجمه‌های تخصصی هرکدام می‌توانند شامل ترجمه کتاب آلمانی، ترجمه مقاله آلمانی و یا رشته‌های تخصصی دانشگاهی باشند.

ترجمه شفاهی آلمانی

ترجمه شفاهی تنها توسط مترجم شفاهی انجام می‌شود. حال اگر مترجم آلمانی باشد این ترجمه را ترجمه شفاهی آلمانی می‌گویند. معمولاً ترجمه هم‌زمان آلمانی نیز نام‌گذاری می‌کنند. بسیاری از افراد که در قراردادهای تجاری، همایش‌ها و یا سمینارها نیاز به مترجم دارند ازاین‌گونه خدمات بهره‌مند خواهند شد.

ترجمه فوری زبان آلمانی

اگر به تحویل فوری اسناد آلمانی احتیاج دارید، تیم کارشناسان و متخصصان دارالترجمه رسمی درسا می‌تواند کمک شایانی به شما بکند و در کمترین زمان با مناسب‌ترین و رقابتی‌ترین قیمت شما را یاری کند. ممکن است به دلیل محدودیت زمانی نیاز به خدمات ترجمه فوری به هر زبان را داشته باشید. به همین دلیل تیم درسا قادر است در کمترین زمان ممکن معمولاً از ترجمه فوری روزانه و یا کمتر از چند ساعت باتوجه‌به حجم متن و بررسی توسط کارشناس انجام دهد.

دارالترجمه آلمانی در تهران و شهرستان‌ها

اگر در تهران و یا شهرستان‌های مختلفی حضور دارید و به دنبال یک دارالترجمه خوب در تهران و یا سایر شهرهای ایران می‌باشید. می‌توانید بدون مراجعه حضوری در دفتر تنها از طریق بخش ثبت سفارش ترجمه، سفارش دقیق خود را ثبت کرده و منتظر اعلام هزینه و زمان پروژه خود باشید. لازم به ذکر است فرایند اعلام هزینه و زمان هم از طریق تلفن، هم چت آنلاین به‌صورت 24 ساعته و هم بخش ثبت سفارش سایت قابل انجام خواهد بود.

بنابراین اعتماد به یک دارالترجمه آلمانی در تهران و حرفه‌ای و سپردن پروژه‌های خود به مترجم آلمانی بومی موفقیت پروژه‌تان را به ارمغان خواهد آورد، زیرا چهره حرفه‌ای شرکت شما در بازار آلمان حفظ می‌شود. این کار باعث می‌شود بتوانید تبادل اطلاعات خوبی با مشتریان خود داشته باشید و استراتژی خود را ارتقا دهید

ترجمه تضمینی در دارالترجمه آلمانی درسا

ما با استفاده از ده‌ها مترجم تخصصی و بومی آلمانی می‌توانیم در کمترین زمان ممکن خدمات ترجمه بومی زبان آلمانی را به‌صورت کاملاً تضمینی انجام دهیم. لازم به ذکر است تمامی ترجمه‌های که به‌صورت رسمی در دارالترجمه درسا انجام می‌گردد گارانتی دائم خواهد داشت.

نوشتهٔ پیشین
دارالترجمه ناتی درسا
نوشتهٔ بعدی
دارالترجمه انگلیسی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست